تعداد بازدید این مطلب : 1,181

به مدافعان حرم بگویید برگردند !

این روز ها که عده ای روشنفکر بالاشهر نشین پولدار که تمام عقیده و اعتقادشان به دیسکوهای فکری غرب خلاصه شده، عده ای که از سیری زیاد شکم درد، گرفته اند و  از امنیت زیاد دل زده شده اند ابراز نظر میکنند و مداوم میگویند : چرا سرمایه و جان جوان آریایی ما باید در سوریه و عراق به هدر برود ؟؟ ما خودمان کلی بی خانمان و فقیر داریم !

خب باشه قبول ! آقا به مدافعان حرم بگویید برگردند ، دیگر لازم نیست در کوچه پس کوچه های ویران حلب و خان طومان با زبان روزه جان بدهید بیاید اینجا زیر آفتاب تابان برجام (افتضاح دولتتان) زندگیتان را بکنید !

مرز ها رو هم رها کنید ، کرمانشاه و ایلام و همدان را هم به خدا بسپارید ، به بسیجی های افراطی ساندیس خور ، بی شناسنامه ، هم بگویید از جنگ با دشمن این مرز و بوم دست بردارند و بروند پی کارشان .

daeshdogther1

اما به خدا قسم اگر پای داعشی های خنجر بدست به تهران ، اصفهان ، شیراز و بقیه شهر های کشور و یا هریک از بالا منظقه های کلان شهرها باز شود، همین هایی که خودشان را پاره میکنند برای آریایی و کوروش، سگ هایشان را بغل میکنند و از ترس حتی ساپورت و شلوار زانویی و مانتو های عقده ای ملکه ای خود را هم تنشان نمیکنند و یا با اولین پرواز به آتنالیا و دبی و ابوظبی فرار میکنند، یا سوراخ موش اجاره میکنن و درحالی که از ترس خودشونو خیس کردن دعا میکنن که سربازای گمنام امام زمان از چرندیاتی که اونا زیر کولر گازی هاشون میگفتن چیزی نشنیده باشن و خدای نکرده دلسرد نشده باشن و خلاصه صدای کمک کمک حضرات رو بشنوند و بیان به دادشون برسند.

69016-206451-1395036669.

خوشی امنیت زیر دلشان زده که چشمانشان را میبندند و دهانشان را باز میکنند ، بدون اینکه حتی ثانیه ای تامل و تفکر کنند ، که آن دختر ، پسر بچه هایی که به خاطر امنیت ما یتیم شده اند بخاطر این حرف ها قلبشان بدرد می آید !

.

313 - 2.

تا حالا شده از خودتون بپرسید که چرا همین آمریکا جونتون از هزاران کیلومتر دورتر اومده توی خاورمیانه نیروی نظامی آورده و هر غلطی دلش میخواد انجام میده و میگه ما باید اینجا حضور داشته باشیم چون امنیت آمریکا درخطره!!!! اونوقت ما که سوریه بیخ گوشمونه و اگه خدای نکرده سقوط کنه، ایران مقصد بعدی همه تروریست ها و داعشی ها و آدمخواراست، نباید کاری به این کارا داشته باشیم و مثل کبک سرمونو زیر برف کنیم تا نوبت خودمون برسه؟ بعضی آدمای نفهم اینو بفهمن که اگه قرار بود به حرف های پوچ و بی خردانه اون هوسبازا گوش کنیم تا حالا صد دفعه ایران جونشون به باد رفته بود و الان داعشی ها بالای مقبره کورش جونشون یه باربکیوی گنده ی آدم پزی علم کرده بودند. پس بهتره حفاظت از کشور و برقراری امنیت و آینده نگری و مرزبانی رو به همین بسیجی های ساده لوح بسپارن و آقایون زرنگا برن به فکر کرم آب رسان پوستشون باشن و واسه گرفتن زیر ابرو از آرایشگاه وقت رزرو کنن تا شاید اگه داعش اومد اونارو با دخترا اشتباه بگیره و از خونشون بگذره، البته زیاد هم خوشحال نباشن چون گزینه ی بعدی جهاد نکاحه!! (جالب اینجاس که بعضی از همین آدما میرن چند میلیون پول میدن و روی بدنشون خالکوبی میکنن: چو ایران نباشد تن من مباد!!!!!)

.

shahid-jp3g.

هیهات که بسیجی های واقعی و مدافع حرم اهل تلافی و توقع از مردمشان باشند اما بد نیس ما هم کمی انسانیت به خرج بدهیم!

.

313 - 5

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  • کلیت مطلب زیبا بود ولی توش یه نوع عقده و حسادت شدید و عجیب نسبت به پولدارها و کلا قشر مرفه دیده میشد. من خودم بچه پولدار هستم و به شدت مرفه، اما عاشق بچه های مدافع حرم. دلیل نمیشه همه رو با یه چوب ببینید و میشناسم خیلی از فقیرهایی رو که میگن بچه های مدافع پول مملکت رو دور میریزن، الکی نمیگم واقعا دیدم. چون برخلاف دیدگاه شما ما دائما تو آرایشگاه و عشق و حال نیستیم، کمک به مردم کشور و حضور تو مناطق کم درآمد سر شان نیست برای هیچ پولدار و بچه پولداری که واسه پولش زحمت کشیده باشه. از لحن تون واقعا خوشم نیومد، میتونست خیلی محترمانه تر باشه، اینجوری نتیجه عکس میده

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide