تعداد بازدید این مطلب : 62,861

بد حجابی بازیگران زن ایرانی تا کی و تا چه حد ادامه دارد!!!؟

0100

بد حجابی بازیگران زن ایرانی تا کی و تا چه حد ادامه دارد!!!؟

جدیدا بد حجابی به نوعی فستیوال و مسابقه برای حیا زدایی از الگوی زن ایرانی و هنرمندان سینما و تلویزیون تبدیل شده است.

چرا حجاب بازیگران در پشت دوربین با جاهای دیگر متفاوت است؟

آیا وزارت ارشاد میتواند برای این بدحجابی کاری بکند؟

چرا هیچ کس حرفی نمی زند؟

رفتار و حجاب بازیگران چقدر بر روی افراد دیگر تاثیر دارد؟

آیا حجاب موجب میشود که بازیگران خود را بزرگ و مدرن نشان دهند؟

چرا شباهت بین بازیگران زن ایرانی اسلامی و بازیگران هالیوودی روز به روز زیادتر می شود؟

چرا؟….
و هزار تا چرای دیگر…

بازیگران ایرانی بخصوص بازیگران زن ایرانی رفته رفته حجاب اسلامی خود را به فراموشی میسپارند و قیافه ای هالیوودی و اروپایی به خود میگیرند.

جای سوال است که چرا وزارت ارشاد با کارایی که دارد و در بیشتر موارد موجب از بین رفتن فساد و فحشا میشود، در این مورد کاری انجام نمیدهد؟

.

 

عکس های زیر را ببینید!
اینها خانم های بازیگر مملکت اسلامی هستند؟

عکس هایی کاملا عمومی که خودشان انتشار دادند و یا در مکانهای عمومی با این ظاهر و پوشش حاضر شده اند…

حجاب بازیگران ایرانی در چه سطحی باید باشد؟ چرا هیچ کس تکلیف این موضوع را روشن نمی کند؟

.

0103

بازیگران ایرانی بدانند که کشف حجاب و رعایت نکردن حجاب نه تنها چهره آنها را در سینما خدشه دار می کند بلکه موجب می شود چهره واقعی حجاب ایرانی اسلامی از پرده سینما به کلی پاک شده و سینمای ایران تبدیل به سینما های اروپایی و غربی ازجمله هالیوود شود.

تاثیر بی حیایی اروپا بر ایران برگرفته از ماهواره ها و بشقاب هایی است که بر سقف اکثر خانه ها وجود دارد و البته نباید از نقش کاملا موثر شبکه خانمان سوز تلگرام در این زمینه، فراموش کرد. شاید مردم برای جمع آوری این ماهواره ها اعتراض کنند و بگویند که جهان در حال انتقال به مدرن شدن است و ما از این به اصطلاح مدرن شدن عقب خواهیم ماند. نه اینطور نیست، به گفته رهبر معظم انقلاب باید بصیرت خود را افزایش دهیم. همه ما میدانیم که رهبر انقلاب آن چیزی را که صلاح مردم ایران است طلب میکنند؛ پس بهتر است که با همکاری و جمع آوری ماهواره ها به این امر کمک کنیم و به جای شبکه صهیونیستی تلگرام، درصورت نیاز از شبکه سروش که کاملا ایرانی است استفاده کنیم.

در زیر تصاویر و فیلم هایی از بد حجابی بازیگران زن ایرانی قرار داده شده است تا شما عزیزان با دیدن این تصاویر درک کنید که چقدر بازیگران ایرانی از کلمه “حجاب اسلامی” دور هستند. و در انتهای مطلب هم چند خبر کوتاه اما بسیار تاثیرگذار…

۱- تصاویر

5

8

0101

1

3

7

6

21 mohamadi

جالب این جاست که فقط با یک جستجوی ساده اینترنتی می‌توان زننده ترین و بی حجاب ترین عکسهای بازیگرانی که حتی بیشتر از چند پلان بی اهمیت بازی نکرده اند را ملاحظه کرد این عکسها به رغم برخی ادعاها که بیشتر جنبه لاپوشانی دارد آنها را نوعی سرقت و یا منتشر شدن عکسهای خصوصی این افراد اعلام می‌کنند در حالی که اغلب قریب به اتفاق آنها آتلیه ای است . این موضوع که سوژه این عکسها به خوبی از عواقب، نیات و علت گرفتن چنان عکسهایی آگاهی داشته و دارند امری غیر قابل انکار است؛ چرا که اینگونه عکسها جز به نیت منتشر شدن و یا اصطلاحا پوستر سازی دلیل و علت دیگری ندارند.

بنابراین هرگونه انکار یا تجاهل این زنان بازیگر در باب سرقت و دزدیده شدن عکسهایشان امری غیر واقعی و کاملا کذب است از طرف دیگر حتی یک کودک خردسال نیز می‌تواند متوجه تفاوت فاحش و غیر قابل توجیه نوع حجاب زنان بازیگر در تلویزیون،سینما و برنامه‌های دیگر بشود و این سوال در ذهنش مطرح شود که چه تفاوتی بین این بخشهای فرهنگی و هنری که همگی باید تابع قوانین کشورمان باشند وجود دارد؟ و یا اینکه مگر با تغییر مدیوم تلویزیون، سینما و یا جشنواره‌های برگزار شده در کشورمان قانون هم تغییر می‌کند؟ چگونه می‌خواهیم این تعارض و تناقض غیر منطقی و قانونی را برای پرسشگران کنجکاو پاسخ بدهیم؟

 

15

16

31 - Copy

26

19

18

در کل با توجه به این نکته که امروز مسلم و بدیهی است ترویج بد‌حجابی از جمله ابزارهای جدی دشمن در مقوله‌ی جنگ نرم است و از آنجایی که مبنای نظام ما دینی است و نظام اسلامی بر دین مردم استوار است، دشمنان ما به دنبال این هستند که با ترویج بد‌حجابی و مفاسد اخلاقی و اجتماعی پایه‌ی نظام را سست کنند و از بین ببرند و هدف نهایی آن‌ها این است که حکومت اسلامی در بین مردم پشتوانه‌‌ی دینی نداشته باشد

پس باید تا دیر نشده به مشکلات فرهنگی ریشه ای تر نگاه کرد و از موضع گرفتن برخی جریانات نهراسید.

 

4

11

2

9 10 12 14

25

20 24 28

26

13 29 33 34

sd1 (3)1 2 8 (3)

پدیده دیگری که در کنار این موضوع دیده می شود بی تفاوتی نسبت به کشف حجاب بازیگران در فستیوال های بین المللی است که هر کس دلش بخواهد به سادگی می تواند تصاویر خود را با افتخار در فضای اینترنت منتشر کند و در واقع بازیگران مختارند با زننده ترین لباس ها در چنین مراسم هایی حاضر شوند و با برهنگی و پوشیدن لباس‌های نیمه عریان در جشنواره‌های خارجی و عکس گرفتن‌های مداومشان در آغوش مردان اجنبی و نامحرم به بهانه آزادی و یا ادعاهای فمنیستی درباره زنان، هیچ کس را جلوی کار خود نبینند.

همین امر کار را به جایی رساند که خبر پیگیری حجاب بازیگران سینما در خارج از کشور از طریق اینترپل منتشر شود اما همین خبر هم با گستاخی بسیاری از سینما گران در فضای اجتماعی نوعی عقب ماندگی فرهنگی در میان مسئولین فرهنگی تعبیر شد!

8 (1)

8 (2) 40 42 43

ادامه دار شدن این روند انتقادات فراوانی در پی داشت اما به نظر می رسد:
با بی تفاوتی مسئولین فرهنگی کشور نسبت به این موضوع هنوز این وضعیت در سایت های مربوط به تصاویر بازیگران ادامه دارد و این افراد با صرف هزینه های هنگفت تلاش می کنند تا خود را در این مسابقه بی عفتی از دیگر همقطار های خود دور نبینند.

 

۲- فیلم ها

* دانلود میکس بسیار زیبای حجاب با بازیگران بی حجاب  – ۴ مگابایت

2

*   دانلود پوشش های زننده در جشن حافظ – ۴.۵ مگابایت

1

و دیدن این کلیپ کوتاه ۹ مگابایتی را اصلا از دست ندهید:

*    مدیونین فکر کنین من غرب زده و هالیوود پرستم، بلکه من یک مسلمان، با حجاب اسلامی هستم!!؟؟

3

۳- پیام ها

بخشی از پیام منتشر شده در مورد بدحجابی بازیگران، در پایگاه خبری تحلیلی میانا :

مقام معظم رهبری بارها و بارها از مسئولان فرهنگی مطالبه های جدی در خصوص مسئله فرهنگ داشته اند که متاسفانه مسئولان فرهنگی کمتر توجهی به مطالبات رهبری داشته اند و با سیاسی کاری و غفلت، مسئله مهم فرهنگ را به دست فراموشی سپرده اند.

در سال های اخیر که از سوی مقام معظم رهبری، توجه به فرهنگ و تهاجم فرهنگی بارها گوشزد شده است، اینگونه اقدامات ضد فرهنگی و برگزاری چنین مراسم هایی که ابتذال و بی حیایی را به نمایش عموم می گذارند و عملا به فرهنگ ایرانی و اسلامی توهین می کنند جای تاسف فراوان است .

تصاویری که از این برنامه ها در رسانه ها منتشر شده است گویای اوج ابتذال و بی حیایی و بی فرهنگی برخی از حاضرین را به نمایش می گذارد که مشاهده می نمائید. (http://miana.ir/?p=6576)

متاسفانه در سالهای اخیر،انعکاس تصاویری مشابه از رسانه های جمعی، نه تنها در راستای آموزش حیا و تقویت آن تلاش محسوس و قابل ذکری نداشته اند که بعضا آب در آسیاب دشمن ریخته و ناخواسته اما خالصانه در جهت رسیدن به هدف آنان تلاش کرده اند.

وضعیت نابهنجار حجاب به خصوص در میان هنرمندان جامعه  که نماد فرهنگ یک کشور است و آن هم  در کشوری که ام‌القری جهان اسلام است واقعا دردآور و نگران‌کننده است و این فکر را تداعی می کند که در پشت این سناریوی تلخ واقعیتی تلخ تر نهفته است و تا ناکجا جامعه و خانواده و نسل جوان و غیر جوان را تهدید می‌کند.

و هراز نیوز این چنین می گوید:

قابل ذکر است که این بداخلاقی های زنان سینمای ایران در سایه غفلت و اهمال مسئولان فرهنگی جامعه به وجود آمده است و همچنین گفتنی است پیش از این بازیگرانی چون فاطمعه معتمد آریا، گلشیفته فراهانی و مینا لاکانی از کشور خارج شدند و حجابشان را به طور علنی کنار گذاشتند.
به نظر می رسد انتقادات و تاکیدات مراجع تقلید، علما، مسئولان و همچنین مردم در خصوص مبارزه با این بداخلاقی های سینمای ایران کارساز نبوده و سینما با این روندی که در پیش گرفته هر روز به ورطه ابتذال نزدیک تر می شود.
در پایان از مسئولان فرهنگی وزارت ارشاد و دیگر مسئولان مرتبط درخواست می شود که تا یا تعیین یک راهبرد مشخص برای نظارت بر هنرپیشگان ایرانی، اجازه حضور ویا پخش تصویر این افراد را در صورت رعایت نکردن حجاب و پوشش اسلامی، در تلویزیون و همچنین در مراسم های مختلف بگیرند که در نهایت شاهد ترویج سینمای غیر اخلاقی در کشور نباشیم.

منابع:

http://www.charch.ir/post/3072

http://shomanews.com/fa/news/23276

http://miana.ir/?p=6576

http://haraznews.com/108295

http://haraznews.com/108295

http://shohadayeiran.com/fa/news/65819

http://namnak.com/19395

http://aparat.com

http://www.rahafun.com

و متاسفانه صدها منبع دیگر که با اندک توجهی به پایگاه های خبری در مورد بد حجابی و بی حجابی بازیگران ایرانی، متوجه آنها خواهیم شد!!!!!

مطالب مرتبط

23 دیدگاه

 • واقعا متاسفم اینا دیگه شرف رو خوردن حیا رو قی کردن وزارت ارشاد پس چرا کاری نمیکنه با این بدحجابی بازیگرا ک مثلا الگوی مردم هستن  

 • حجاب داشتن واقعا لیاقت و ظرفیت بالایی میخواد که اینا هنوز بهش نرسیدن(بدون سرزنش میگم چون جدا موضوع پیچیده ای هست)زمانی که برای خودت ارزش قائل شدی,تازه معنی درست حجابو میتونی درک کنی ,معنیش اینه که””من اجازه نمیدم منو به عنوان یک انسان تا حد یه ابزاری که خودت دوست داری بازیش بدی و خالی از ارزشه,پایین بیاری””چون من برای خودم تصمیم گیرنده ام نه تو و دیگران برای من,من اون مصونیتی رو انتخاب میکنم که خدای من به من ودیعه سپرده, نه اون موجود فاقد ارزشی رو که تو میخوای منو بهش وادار کنی ,و درک این مطلب ساده اصلا  آسون نیست…………

 • سلام….اینک بازیگران در جامعه شیعی حجاب اسلامی رو رعایتنمیکنن باعث افسوسه…اما باید  ازادی اندیشه وجود داشته باشه و به ایه (( در دین اکراه و اجبار نیست )) نیز توجه کرد..شما هم دیواری کوتاه تر از اینا پیدا نکردین ?!?!

  • سلام دوست عزیز!
   بحث آزادی اندیشه با مورد مطرح شده کاملا مجزاست.
   اینکه توی این مطلب تاکید شده روی بازیگر ها به خاطر اینکه جامعه ما طوری پیش رفته که این طیف اشخاص تاحد زیادی الگوی رفتاری عده ای از مردم شدن.

 • دوست عزیز،درباره بیحجابی درست فرمودید.چون همین زنان قراره مثلا بشن الگوی جامعه ما. چون طرفدار زیاد دارن.اابته اکثر هالیوودی ها هم اینجوری ارایش نمیکنن.در اروپا اکثرا یا ارایش نمیکنن یا بسیار ملایمه.هرچی هست  ار فقر فرهنگی ماست. اما وظیفه خودم دونستم تا یه سری انتقادهایی از شما بکنم.یکی اینکه گفتید تلگرام، صهیونیستی هستش. لطفا درباره چیزیکه مطمین نیستید اینقدر راحت نظری ننویسید. شبکه پیام رسان تلگرام، برای کشور روسیه هستش نه اسراییل. و اینکه درون این شبکه کانالهای ضد دینی و فحشا رویت میشه منکرش نیستم. میتونید فیلترشون بکنید. نه اینکه تیشه به ریشه بزنید.قرار نیست هرجیزی رو سریع فیلتر بکنیم.یا بگیم خوب نیست. اول بیاییم روش استفاده صحیح رو اموزش بدیم. شما از چاقو چه استفاده ای میکنید؟ همون چاقو روش استفادش میتونه خطرناک باشه. اما چون با چاقو میشه ادم کشت،  ایا باید بیایم استفاده از چاقو رو ممنوع بکنیم؟ خیر. بلکه باید روش درست استفاده کردنش رو یاد بگیریم. شبکه های اجتماعی هم همینه. متاسفانه اکثر جوانهای ما، استفاده نامناسب میکنن. و این حقیقت تلخیه. بیایم درباره همه چی درست رفتار بکنیم. و درست تصمیم بگیریم.چون  تصمیم اشتباه گرفتن و اجرا کردن ان، فقط کینه بیشتری رو در دل جوونها ایجاد میکنه. و همه چی رو بدتر میکنه. عاقلانه تصمیم بگیرم و عاقلانه عمل کنیم. یا علی مدد.

 • سلام به شما دوست عزیز. می خواهم بر حسب وظیفه نهی از منکر بکنم. اینکه حجاب خانم های بازیگر ایرانی خوب نیست یه واقعیته تلخه، اما به نظر شما با نشون دادن این عکس ها شما در گناه کردن دیگران شریک نیستید؟ آیا در فقه جایی داریم که بگه: نگاه به زن نامحرم برای نشون دادن وضع حجاب اشکالی نداره؟ هرچقدر حجاب جامعه بد باشه ولی ما اجازه نداریم اشاعه منکر کنیم. با تشکر

  • نویسنده

   با سلام به شما هموطن گرامی و تشکر بابت تذکر و دقت نظری که داشتید، حقیقتا ما هم به اندازه ی شما از این موضوع ناراحتیم و رنج می بریم اما گاهی برای نشان دادن زشتی یک عمل و اثبات آن به دیگران مجبوریم قسمتی از آن زشتی را که البته حساب شده و بازبینی شده باشد، منتشر کنیم وگرنه معاندان خواهند گفت بدون مدرک صحبت کرده اید. همچنین ما فقط عکس هایی که مربوط به بی حجابی و بد حجابی موی سر و آرایش غلیظ این افراد است منتشر کرده ایم وگرنه عکس هایی وجود دارند که…!!! ضمنا این عکس ها در اینترنت و صفحات عمومی بازیگران برای بازدید عموم وجود داردند و اینطور نیست که ما برای اولین بار و مانند یک مرجع آنها را منتشر کرده باشیم. باهمه این موارد حرف شما منطقی و صحیح است اما چه کنیم که برای اثبات سخن نیاز به مدرک داریم. باید توجه داشت که این افراد با میل و اراده ی خود این تصاویر را در فضای مجازی منتشر کرده اند. و در باره ی پرده پوشی نکردن برای افراد بی حیا و بی حجابی که خود بر طبل رسوایی می زنند، فرمانروای ملک سخن سعدی شیرازی در بوستان، باب هفتم در عالم تربیت، اینگونه آورده است:

   سه کس را شنیدم که غیبت رواست*******وز این درگذشتی چهارم خطاست

   یکی پادشاهی ملامت پسند************کز او بر دل خلق بینی گزند

   حلال است از او نقل کردن خبر***********مگر خلق باشند از او بر حذر

   دوم پرده بر بی حیائی متن*************که خود می‌درد پرده بر خویشتن

   ز حوضش مدار ای برادر نگاه************که او می‌درافتد به گردن به چاه

   سوم کژ ترازوی ناراست خوی*******ز فعل بدش هرچه دانی بگوی

 • بذارید منصفانه و دو طرفه به بحث نگاه کنیم نه یه طرفه. ببینید اول باید ببینیم آیا اول از همه، ما به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر ، مسلمان خوبی هستیم یا نه؟ آیا برخوردمون با دختران بی حجاب، در شان یک رفتار انسانی هست یا نه؟ یعنی اگر خواهر خودمون هم بی حجاب باشه انقدر تند باهاش برخورد می کنیم؟ آیا خواهرمون رو جلوی همه افرادی که داخل خیابان هستن داخل ون گشت ارشاد میبریم؟ میدونیم که حرمت مومن بیشتر از کعبه است و اینکه جلوی چشم بقیه یه دختر خانم رو داخل ون میکنیم و دیگران دارن نگاهش میکنن چقدر غرورش میشکنه و ناراحت میشه و چجوری داریم با آبروی دیگران بازی میکنیم؟ چون قطعا میدونیم که هر بی حجابی غیر مومن نیست و چه بسا خیلی از بی حجاب ها که از من و امثال من خیلی به خدا نزدیک ترن. پس اول از همه شان یه دختر خانم باید حفظ بشه. و بعد اینکه چجوری بود که با یک حرف امیر المومنین ، یه کافر مسلمان میشد و شاید حتی بعدا شهید میشد کلی ما با این همه امکانات میلنگیم و حتی مسلمانان رو داریم دین زده میکنیم؟ می دونید حجت الاسلام انصاریان که من خیلی دوسشون دارم به تنهایی ۴۰۰۰ زن تن فروش رو به راه اوردن و باعث شدن این زن ها توبه کنن؟ پس چرا ما نمیتونیم؟ چرا کلام و رفتارمون تنده؟ چرا بی حجاب ها رو لعنت میکنیم، مگه خواهر ها و زن های جامعه ما نیستن؟ باید خیلی بیشتر دقت کنیم، گشت ارشاد با این کل و وضع بعید میدونم مورد قبول خدا باشه و شایدم مورد خشم خدا باشه چون جلوی چشم عموم داره با آبروی دیگران بازی میکنه. مگه دین ما نمیگه ایرادات و گناه سایر افراد رو درگوشی و مخفیانه بهش بگیم؟ آیا گشت ارشاد مخالف این اصل نیست؟ پس راحت بگم که ما بد بودیم که دخترانمان بی حجاب شدن. اول از همه، تقصیر گردن بعضی از ما بچه هیئتی هاست

 • اینکه حجاب خانم های بازیگرمون متناسب با عرف جامعه و کشورمون نیست درست. اما به نظر من پوشش ظاهری هر کس به خودش مربوطه. خودشون و خدای خودشون.  در ضمن ممکنه خیلی از کسایی که حجابشون کامله و یا چادرین در باطن خیلی بد باشن. اما بعضی از کسایی که حجابشون خوب نیست خیلی بیشتر از با حجابا به خدا نزدیک باشن. پس نمیشه کسی رو از روی ظاهرش قضاوت کرد. ولی این رو هم قبول دارم که ای کاش ای هنرمندان میتونستن نمادی از کشور اسلامی باشن. 

 • سلام فکر می کنید نظر من چیه؟ من مطالب شما رو خوندم، نظرات رو خوندم، پاسخ هاتون رو هم خوندم. کاملا ازتون حمایت میکنم. این عکس ها از قبل پخش شده و برای نهی از منکر لازم بود نشون بدین. ضمن اینکه نگاه کردن به موی زنان مسلمان اشکال داره، نه کسی که ظاهرش به مسلمان نمیخوره و اظهار اسلام نمی کنه . خداوند هر چه سریعتر هدایتشون کنه و اگر قابل هدایت نیستند شرشون رو از سرمون کم کنه که شهر ها و روستاها و فامیل ها ی مردم رو به دارن به فساد میکشن. اگر قابل هدایت نیستند خدا به هفتاد نوع بلا و مرض، که کوچکترینش، ایدز و سرطان و رسوایی و خفت هست دچارشون کنه چون الگوی مردم هستن. چون خط مقدم فساد هستند. واقعا برای کسانی که بخوان اینا رو هنرمند بدونن یا بخوان ازشون بی دلیل حمایت کنند که شاید خوب باشن و شاید از با حجاب ها پاکتر باشن و از این سر زیر برف کردنها متأسفم. واقعا چنین کسانی درکی از دین ندارند.

  • نویسنده

   سلام، ما هم با صحبت های شما موافقیم. اگر اینها مسلمان واقعی بودند هیچ کدام از این بی حیایی ها و بی عفتی ها را بروز نمیدادند و هر روز هم بر این اعمال فاسد خود اصرار نمی کردند و دائما هم بفکر ارتقاء گستاخی ها و بی شرمی هایشان نمی بودند.

 • اقای نویسنده معلومه از اون **** هستی عمو سرتو از زیر برف در بیار اخرای عمرتونه نظام داره عوض میشه ی سر تا بیرون برو با اسلام **** تو بشریت برو راجب **** بنویس ک سنتی و صنعتی میزنه چرتو پرت میگه. حق داری ی عمر چش بسته گفتی چشم الان کور شدی نونت حرومه فهمیدی حروم بی غیرت

  • سلام آقای محمد، ما قصد پاسخ دادن به شمارو نداریم مخصوصا که رعایت ادب رو نکردید لذا همین اسلامی که شما به سخره گرفتید به ما اجازه توهین متاقبل یا حتی بحث کردن بی نتیجه با شما رو نمیده، اما جهت روشن شدن برخی مسائل برای دیگر بازدید کننده ها:
   .
   اولا: عوض شدن نظام یا به پایان رسیدن عمر نظام هیچ ربطی به عفاف و حیای اجتماعی و احکام اسلام نداره، مگه در زمان شاه که نظام اسلامی نبود، مردم غیرت نداشتند یا مسلمان نبودند؟ یا اینطور چوب حراج به ناموس خودشون میزدند و دربرابر  بی غیرتی و بی حیایی دیگران بی تفاوت بودند؟ مگر این همه از ناموس پرستی و لوطی صفتی مردان و باحیایی و با عفتی زنان در زمان قبل از انقلاب، داستان و فیلم و سریال و کتاب و خاطرات و … نداریم؟ پس اگر منتظر این هستید که با تغییر نظام، اسلام هم از بین بره و چراغ دین خاموش بشه، یا غیرت در مردم کمرنگ بشه باید بهتون بگم که سخت در اشتباه هستید.
   .
   دوما: گفتید با اسلام فاتحه بشریت را خوانده ایم!!! ببینید اگر منظور شما این است که این روزها، برخی اسلام تحریف شده را به مردم عرضه میکنند و این کار باعث شده که چهره اسلام واقعی خراب شود،، بله منکر این موضوع نیستیم، اما اگر خدای نکرده منظورتان این بود که کلا اسلام و قرآن باعث خراب شدن بشریت شده است، که باید عرض کنیم دقیقا برعکس است. مگر تعالیم اسلام برای رشد بشریت و احترام به حقوق مردم و آزادی اجتماعی در چهارچوب انسانیت و دوری انسانها از حیوانیت نسیت؟ مگر اسلام چیزی جز عقلانیت است؟ شما یک حکم اسلامی بیاورید که برخلاف آزادی انسانی و یا برخلاف عقل و منطق باشد؟ البته نه از نوع احکام من درآوردی بعضی آقایان که ربا و سود بانکی و حرام خواری و شهوترانی و … را به نوعی اسلامی و شرعی معرفی کرده اند تا به اهداف کثیف خود برسند. ضمنا اگر خیلی نگرانید که نکند اسلام با ورود به ایران بقول شما فاتحه بشریت را خوانده است، لطفا بروید تاریخ بخوانید تا بدانید همین ایران عزیز ما قبل از اسلام چگونه بوده؟ مثلا ازدواج با خواهر، ازدواج با دختر، ازدواج با خاله و عمه و … همه در ایران قبل از اسلام و حتی در همان دوران اوج شکوه و قدرت ایران وجود داشته است، کارهایی که حتی در اعراب جاهلی قبل از اسلام هم دیده نشده، و ده ها نمونه شرم آور دیگر که مجال گفتن آن نیست.
   پس اسلام ضد بشریت نیست بلکه باعرض پوزش از شما باید عرض کنیم اسلام ضد شهوترانی و ضد آزادی بی حد و مرز حیوانی و ضد بی بند و باری است و خلاصه بلانسبت شما، اسلام برای اینطور افراد واقعا بلای بزرگ و دست و پا گیری شده است!!!!
   .
   ضمنا اسلام در هیچ جایی از ما نخواسته که به قول شما چِشم بسته چَشم بگوییم. بلکه بارها و بارها مردم را به تعقل و تفکر درباره دین و احکام آن و آیات قرآن و خلاصه تعقل درباره اسلام ، دعوت کرده است. یعنی با چشمان باز و با فکر و استدلال و منطق اسلام را بپذیرید.
   .
   سوما: جالب اینجاست که شما ما را بی غیرت خطاب کردید درحالی که ما این پست را منتشر کرده ایم بخاطر تلنگر زدن به غیرت برادران و خواهرانی که اجازه می دهند یک عده به ظاهر هنرمند (که اصلا برازنده این عنوان نیستند) با اینطور مدگرایی ها فرهنگ ناب ایرانی و غیرت ایرانی را در نسل امروز پایمال کنند. چون نگرانیم که مبادا این افراد الگوی پسران و دختران پاک جامعه ما بشوند.
   .
   درپایان، شما تهمت های دیگری هم زدید که ما به پیروی از مولا و مقتدای خودمان حضرت علی (ع) و حضرت امام صادق (ع) از پاسخ به آنها خودداری کرده و از خداوند رحیم برای خود و شما درخواست عفو و گذشت و رحمت داریم و شما را به خواندن “حدیث بصری” در همین سایت دعوت میکنیم. ضمنا باید عرض کنم اگر جنابعالی یا افراد دیگری این تصورخام  را در ذهن دارید که با تغییر نظام در ایران میتوان به بی بند و باری و شهوترانی و آزادی و جنون جنسی و دیگر خواسته های شیطانی رسید، باید عرض کنم زهی خیال باطل، چون غیرت مردم ایران تحت هیچ شرایطی اجازه اینگونه کثافت کاری ها را به هیچ کسی نخواهد داد، حتی اگر روزی برفرض محال رژیم طاغوتی در کشور حاکم شود.

 • بله با آموزش و پرورش ۴۰ ساله خروجی متاسفانه این شده علتش هم روشن است :: برای اینکه از ابتدای اتقلاب اسلامی سریعاً قانون حجاب را  اجباری کردند،  اشتباه بوده شیوه ی اجبار باید اختیاری  با چهارچوب میگذاشتند   آزادی بی حجابی حالا نه مثل زمان شاهنشاهی که فساد علنی در سینما و لب ساحل و محیط مختلط،  نه اینقدر هم کیپ و خفقان که کم کم تیپ هالیوودی در آید در جامعه غالب اسلامی،  در بعد از انقلاب که  نتیجه اش فسادهای زیر زمینی محافل و میهمانی ها و عقده های  روانی  بجا مانده بمرور زمان،  بروزش در زنان سینما آشکار شده و زنان کوچه بازار با تقلیدهای کورکورانه و از روی  حتی بی اعتقادی !!!  و حتی این گروه بی اعتقاد به حجاب،  بسیار هم آزار روحی شدند از این اجباری بودن و این مردم آزاری شایسته ی جامعه اسلامی نیست آیه ی آیت الکرسی  قرآن نیز نشان و راهکار اجبار را قبول نکرده و فقط دعوت را مطرح کرده و جذب قلبی ی اقراد در تبلیغات اسلامی. . راهکار حل همه ی مساعل مرتبط با حجاب و بی حجابی ایران  ::: بهترین شیوه آزادی با چهارچوب،  مثل کشورهای عربی ست تا دختران و.زنان با اعتقاد درست و محترم چادر روسری و شال و مانتو به سر و تن کنند…  و امکانات رفاهی توسط توجه و نکاه دولت جمهوری اسلامی برای هر دو دسته  و.گروه زنان و دختران و مردان و پسران مسلمان و غیر مسلمان (معتقد به حجاب و بی اعتقاد به حجاب و آزادی ی اندیشه و عمل.) این نظر یک زن محجبه است که اعتقاد به حجاب دارد اما راهکار اجباری حجاب را در جامعه  ی ایران بعنوان تنها کشور با قانون اجباری حجاب،  سم میداند و مخرب قداسته دین و حجاب و عامل دین گریزی و استهزاشدن دین اسلام و فرمان الهی ی حجاب و آبروریزی ی سیاست  بین المللی ایران. تشکر

  • نویسنده

   با سلام، خانم غزل:

   شما در نظرتون یک اشتباه بسیار بنیادی داشتید: اسلام کجا گفته حجاب اختیاریه؟ بله در سوره بقره و آیت الکرسی گفته “اجباری در دین نیست”. دقت کنید اسلام گفته “لا اکراه فی الدین” اما شما آن را معنی می کنید “لا اکراه فی احکام دین” !!! بله در دین داشتن شما و اسلام آوردن شما هیچ اجباری نیست. یعنی شما اجازه دارید آزادانه اسلام را انتخاب کنید یا نکنید، اما اگر اسلام را نتخاب کردید، آن وقت باید به احکام آن عمل کنید و حجاب هم یکی از احکام دین اسلام است. اگه اسلام آنقدر شل و ول و بی حساب و کتاب باشه که بگه آقا اسلام بیارید و مسلمون بشید اما هیچ اجباری در پذیرش احکام اسلام نیست و از هرکدوم از احکام که خوشتون نیومد میتونید اون رو اجرا نکنید، مثلا حجاب اختیاری باشه، وفاداری زن و شوهر به هم اختیاری باشه، قتل و دزدی و تهمت و غیبت و نماز و روزه و خمس و زکات و همه اختیاری باشه، خواهر گلم اینطوری که دیگه چیزی از دین نمیمونه و میشه درست مثل دین تحریف شده ی مسیحیت که هرجاشو دلشون خواسته حذف کردن و یا هرجا به ضررشون بوده تغییر دادن و خلاصه تبدیلش کردن به یک مسلک به تمام معنا بدرد نخور و فرمایشی. البته دقت داشته باشید منظورم مسیحیت تحریف شده ی امروزی بود و نه آیین پاک حضرت مسیح (ع) که در بیش از ۲۰۰۰ سال پیش توسط آن حضرت از جانب خدای رحیم به مردم ارائه شد و تاریخ مصرف آن هم تا قبل از آمدن پیامبر خاتم حضرت محمد (ص) بود و با آمدن اسلام، مسیحیت نیز منقضی شد.
   خلاصه اینکه شما در پذیرش اصل اسلام هیچ اجباری ندارید ولی اگر از روی اختیار مسلمون شدید اونوقت باید تمام دستورات اسلام رو هم قبول داشته باشید و اجرا کنید، دقیقا مثل کسی که میتونه انتخاب کنه که پشت رول ماشین بشینه یا نه، اما اگر پشت فرمون نشست اونوقت موظفه تمام قوانین راهنمایی و رانندگی رو اجرا کنه وگرنه جریمه میشه و حتی ممکنه به ته دره سقوط کنه و کشته بشه.

  • نویسنده

   آقا رضای عزیز درحالی که شما سرگرم دلسرد کردن دلسوزان فرهنگی و زدن برچسب فضولی به اونا هستید، ما به فکر پاک ماندن جامعه از انحرافات فرهنگی و حفظ فرهنگ اصیل ایرانی برای شما فرزندانتان و حفاظت از حریم خانواده و ناموس جنابعالی هستیم تا بتوانید در آرامش به زندگی و تربیت نسل آینده بپردازید ان شاء الله

 • سلام.متاسفانه زنان و دختران ایرانی از بازیگران الگو گرفته و با وجود زیبایی خدادادی خودشان دل مشغولی و تمام هدفشان  جراحی زیبایی و شباهت به فلان بازیگر زن ایرانی است.اینها همه و همه نقشه و مکر دشمن است که ما را از سرمایه وجودی خومان غافل و سرگرم به ظواهر کند. خانم ها ،خواهران گل من، روح شما همچون گل با طراوت  است حریم پاک و محترم خود را آلوده به پلیدی و نگاه نامحرمان نکنید. زن پاک ترین و لطیف ترین مخلوق خداست اگر پاکی خود را حفظ کند‌‌‌‌…‌

  • نویسنده

   با سلام و تشکر از شما بابت ارائه نظرات و انتقادات، در پاسخ به نظرات در همین پست به این موضوع پرداخته ایم.

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide