تعداد بازدید این مطلب : 55,858

بد حجابی بازیگران زن ایرانی تا کی و تا چه حد ادامه دارد!!!؟

بد حجابی بازیگران زن ایرانی تا کی و تا چه حد ادامه دارد!!!؟

جدیدا بد حجابی به نوعی فستیوال و مسابقه برای حیا زدایی از الگوی زن ایرانی و هنرمندان سینما و تلویزیون تبدیل شده است.

 

چرا حجاب بازیگران در پشت دوربین با جاهای دیگر متفاوت است؟

آیا وزارت ارشاد میتواند برای این بدحجابی کاری بکند؟

چرا هیچ کس حرفی نمی زند؟

رفتار و حجاب بازیگران چقدر بر روی افراد دیگر تاثیر دارد؟

آیا حجاب موجب میشود که بازیگران خود را بزرگ و مدرن نشان دهند؟

چرا شباهت بین بازیگران زن ایرانی اسلامی و بازیگران هالیوودی روز به روز زیادتر می شود؟

چرا؟….
و هزار تا چرای دیگر…

بازیگران ایرانی بخصوص بازیگران زن ایرانی رفته رفته حجاب اسلامی خود را به فراموشی میسپارند و قیافه ای هالیوودی و اروپایی به خود میگیرند.

جای سوال است که چرا وزارت ارشاد با کارایی که دارد و در بیشتر موارد موجب از بین رفتن فساد و فحشا میشود، در این مورد کاری انجام نمیدهد؟

.

0100

عکس های زیر را ببینید!
اینها خانم های بازیگر مملکت اسلامی هستند؟

عکس هایی کاملا عمومی که خودشان انتشار دادند و یا در مکانهای عمومی با این ظاهر و پوشش حاضر شده اند…

حجاب بازیگران ایرانی در چه سطحی باید باشد؟ چرا هیچ کس تکلیف این موضوع را روشن نمی کند؟

.

0103

بازیگران ایرانی بدانند که کشف حجاب و رعایت نکردن حجاب نه تنها چهره آنها را در سینما خدشه دار می کند بلکه موجب می شود چهره واقعی حجاب ایرانی اسلامی از پرده سینما به کلی پاک شده و سینمای ایران تبدیل به سینما های اروپایی و غربی ازجمله هالیوود شود.

تاثیر بی حیایی اروپا بر ایران برگرفته از ماهواره ها و بشقاب هایی است که بر سقف اکثر خانه ها وجود دارد و البته نباید از نقش کاملا موثر شبکه خانمان سوز تلگرام در این زمینه، فراموش کرد. شاید مردم برای جمع آوری این ماهواره ها اعتراض کنند و بگویند که جهان در حال انتقال به مدرن شدن است و ما از این به اصطلاح مدرن شدن عقب خواهیم ماند. نه اینطور نیست، به گفته رهبر معظم انقلاب باید بصیرت خود را افزایش دهیم. همه ما میدانیم که رهبر انقلاب آن چیزی را که صلاح مردم ایران است طلب میکنند؛ پس بهتر است که با همکاری و جمع آوری ماهواره ها به این امر کمک کنیم و به جای شبکه صهیونیستی تلگرام، درصورت نیاز از شبکه سروش که کاملا ایرانی است استفاده کنیم.

در زیر تصاویر و فیلم هایی از بد حجابی بازیگران زن ایرانی قرار داده شده است تا شما عزیزان با دیدن این تصاویر درک کنید که چقدر بازیگران ایرانی از کلمه “حجاب اسلامی” دور هستند. و در انتهای مطلب هم چند خبر کوتاه اما بسیار تاثیرگذار…

۱- تصاویر

5

8

0101

1

3

7

6

21 mohamadi

جالب این جاست که فقط با یک جستجوی ساده اینترنتی می‌توان زننده ترین و بی حجاب ترین عکسهای بازیگرانی که حتی بیشتر از چند پلان بی اهمیت بازی نکرده اند را ملاحظه کرد این عکسها به رغم برخی ادعاها که بیشتر جنبه لاپوشانی دارد آنها را نوعی سرقت و یا منتشر شدن عکسهای خصوصی این افراد اعلام می‌کنند در حالی که اغلب قریب به اتفاق آنها آتلیه ای است . این موضوع که سوژه این عکسها به خوبی از عواقب، نیات و علت گرفتن چنان عکسهایی آگاهی داشته و دارند امری غیر قابل انکار است؛ چرا که اینگونه عکسها جز به نیت منتشر شدن و یا اصطلاحا پوستر سازی دلیل و علت دیگری ندارند.

بنابراین هرگونه انکار یا تجاهل این زنان بازیگر در باب سرقت و دزدیده شدن عکسهایشان امری غیر واقعی و کاملا کذب است از طرف دیگر حتی یک کودک خردسال نیز می‌تواند متوجه تفاوت فاحش و غیر قابل توجیه نوع حجاب زنان بازیگر در تلویزیون،سینما و برنامه‌های دیگر بشود و این سوال در ذهنش مطرح شود که چه تفاوتی بین این بخشهای فرهنگی و هنری که همگی باید تابع قوانین کشورمان باشند وجود دارد؟ و یا اینکه مگر با تغییر مدیوم تلویزیون، سینما و یا جشنواره‌های برگزار شده در کشورمان قانون هم تغییر می‌کند؟ چگونه می‌خواهیم این تعارض و تناقض غیر منطقی و قانونی را برای پرسشگران کنجکاو پاسخ بدهیم؟

 

15

16

31 - Copy

26

19

18

در کل با توجه به این نکته که امروز مسلم و بدیهی است ترویج بد‌حجابی از جمله ابزارهای جدی دشمن در مقوله‌ی جنگ نرم است و از آنجایی که مبنای نظام ما دینی است و نظام اسلامی بر دین مردم استوار است، دشمنان ما به دنبال این هستند که با ترویج بد‌حجابی و مفاسد اخلاقی و اجتماعی پایه‌ی نظام را سست کنند و از بین ببرند و هدف نهایی آن‌ها این است که حکومت اسلامی در بین مردم پشتوانه‌‌ی دینی نداشته باشد

پس باید تا دیر نشده به مشکلات فرهنگی ریشه ای تر نگاه کرد و از موضع گرفتن برخی جریانات نهراسید.

 

4

11

2

9 10 12 14

25

20 24 28

26

13 29 33 34

sd1 (3)1 2 8 (3)

پدیده دیگری که در کنار این موضوع دیده می شود بی تفاوتی نسبت به کشف حجاب بازیگران در فستیوال های بین المللی است که هر کس دلش بخواهد به سادگی می تواند تصاویر خود را با افتخار در فضای اینترنت منتشر کند و در واقع بازیگران مختارند با زننده ترین لباس ها در چنین مراسم هایی حاضر شوند و با برهنگی و پوشیدن لباس‌های نیمه عریان در جشنواره‌های خارجی و عکس گرفتن‌های مداومشان در آغوش مردان اجنبی و نامحرم به بهانه آزادی و یا ادعاهای فمنیستی درباره زنان، هیچ کس را جلوی کار خود نبینند.

همین امر کار را به جایی رساند که خبر پیگیری حجاب بازیگران سینما در خارج از کشور از طریق اینترپل منتشر شود اما همین خبر هم با گستاخی بسیاری از سینما گران در فضای اجتماعی نوعی عقب ماندگی فرهنگی در میان مسئولین فرهنگی تعبیر شد!

8 (1)

8 (2) 40 42 43

ادامه دار شدن این روند انتقادات فراوانی در پی داشت اما به نظر می رسد:
با بی تفاوتی مسئولین فرهنگی کشور نسبت به این موضوع هنوز این وضعیت در سایت های مربوط به تصاویر بازیگران ادامه دارد و این افراد با صرف هزینه های هنگفت تلاش می کنند تا خود را در این مسابقه بی عفتی از دیگر همقطار های خود دور نبینند.

 

۲- فیلم ها

* دانلود میکس بسیار زیبای حجاب با بازیگران بی حجاب  – ۴ مگابایت

2

*   دانلود پوشش های زننده در جشن حافظ – ۴.۵ مگابایت

1

و دیدن این کلیپ کوتاه ۹ مگابایتی را اصلا از دست ندهید:

*    مدیونین فکر کنین من غرب زده و هالیوود پرستم، بلکه من یک مسلمان، با حجاب اسلامی هستم!!؟؟

3

۳- پیام ها

بخشی از پیام منتشر شده در مورد بدحجابی بازیگران، در پایگاه خبری تحلیلی میانا :

مقام معظم رهبری بارها و بارها از مسئولان فرهنگی مطالبه های جدی در خصوص مسئله فرهنگ داشته اند که متاسفانه مسئولان فرهنگی کمتر توجهی به مطالبات رهبری داشته اند و با سیاسی کاری و غفلت، مسئله مهم فرهنگ را به دست فراموشی سپرده اند.

در سال های اخیر که از سوی مقام معظم رهبری، توجه به فرهنگ و تهاجم فرهنگی بارها گوشزد شده است، اینگونه اقدامات ضد فرهنگی و برگزاری چنین مراسم هایی که ابتذال و بی حیایی را به نمایش عموم می گذارند و عملا به فرهنگ ایرانی و اسلامی توهین می کنند جای تاسف فراوان است .

تصاویری که از این برنامه ها در رسانه ها منتشر شده است گویای اوج ابتذال و بی حیایی و بی فرهنگی برخی از حاضرین را به نمایش می گذارد که مشاهده می نمائید. (http://miana.ir/?p=6576)

متاسفانه در سالهای اخیر،انعکاس تصاویری مشابه از رسانه های جمعی، نه تنها در راستای آموزش حیا و تقویت آن تلاش محسوس و قابل ذکری نداشته اند که بعضا آب در آسیاب دشمن ریخته و ناخواسته اما خالصانه در جهت رسیدن به هدف آنان تلاش کرده اند.

وضعیت نابهنجار حجاب به خصوص در میان هنرمندان جامعه  که نماد فرهنگ یک کشور است و آن هم  در کشوری که ام‌القری جهان اسلام است واقعا دردآور و نگران‌کننده است و این فکر را تداعی می کند که در پشت این سناریوی تلخ واقعیتی تلخ تر نهفته است و تا ناکجا جامعه و خانواده و نسل جوان و غیر جوان را تهدید می‌کند.

و هراز نیوز این چنین می گوید:

قابل ذکر است که این بداخلاقی های زنان سینمای ایران در سایه غفلت و اهمال مسئولان فرهنگی جامعه به وجود آمده است و همچنین گفتنی است پیش از این بازیگرانی چون فاطمعه معتمد آریا، گلشیفته فراهانی و مینا لاکانی از کشور خارج شدند و حجابشان را به طور علنی کنار گذاشتند.
به نظر می رسد انتقادات و تاکیدات مراجع تقلید، علما، مسئولان و همچنین مردم در خصوص مبارزه با این بداخلاقی های سینمای ایران کارساز نبوده و سینما با این روندی که در پیش گرفته هر روز به ورطه ابتذال نزدیک تر می شود.
در پایان از مسئولان فرهنگی وزارت ارشاد و دیگر مسئولان مرتبط درخواست می شود که تا یا تعیین یک راهبرد مشخص برای نظارت بر هنرپیشگان ایرانی، اجازه حضور ویا پخش تصویر این افراد را در صورت رعایت نکردن حجاب و پوشش اسلامی، در تلویزیون و همچنین در مراسم های مختلف بگیرند که در نهایت شاهد ترویج سینمای غیر اخلاقی در کشور نباشیم.

منابع:

http://www.charch.ir/post/3072

http://shomanews.com/fa/news/23276

http://miana.ir/?p=6576

http://haraznews.com/108295

http://haraznews.com/108295

http://shohadayeiran.com/fa/news/65819

http://namnak.com/19395

http://aparat.com

http://www.rahafun.com

و متاسفانه صدها منبع دیگر که با اندک توجهی به پایگاه های خبری در مورد بد حجابی و بی حجابی بازیگران ایرانی، متوجه آنها خواهیم شد!!!!!

مطالب مرتبط

10 دیدگاه

 • بذارید منصفانه و دو طرفه به بحث نگاه کنیم نه یه طرفه. ببینید اول باید ببینیم آیا اول از همه، ما به عنوان آمر به معروف و ناهی از منکر ، مسلمان خوبی هستیم یا نه؟ آیا برخوردمون با دختران بی حجاب، در شان یک رفتار انسانی هست یا نه؟ یعنی اگر خواهر خودمون هم بی حجاب باشه انقدر تند باهاش برخورد می کنیم؟ آیا خواهرمون رو جلوی همه افرادی که داخل خیابان هستن داخل ون گشت ارشاد میبریم؟ میدونیم که حرمت مومن بیشتر از کعبه است و اینکه جلوی چشم بقیه یه دختر خانم رو داخل ون میکنیم و دیگران دارن نگاهش میکنن چقدر غرورش میشکنه و ناراحت میشه و چجوری داریم با آبروی دیگران بازی میکنیم؟ چون قطعا میدونیم که هر بی حجابی غیر مومن نیست و چه بسا خیلی از بی حجاب ها که از من و امثال من خیلی به خدا نزدیک ترن. پس اول از همه شان یه دختر خانم باید حفظ بشه. و بعد اینکه چجوری بود که با یک حرف امیر المومنین ، یه کافر مسلمان میشد و شاید حتی بعدا شهید میشد کلی ما با این همه امکانات میلنگیم و حتی مسلمانان رو داریم دین زده میکنیم؟ می دونید حجت الاسلام انصاریان که من خیلی دوسشون دارم به تنهایی ۴۰۰۰ زن تن فروش رو به راه اوردن و باعث شدن این زن ها توبه کنن؟ پس چرا ما نمیتونیم؟ چرا کلام و رفتارمون تنده؟ چرا بی حجاب ها رو لعنت میکنیم، مگه خواهر ها و زن های جامعه ما نیستن؟ باید خیلی بیشتر دقت کنیم، گشت ارشاد با این کل و وضع بعید میدونم مورد قبول خدا باشه و شایدم مورد خشم خدا باشه چون جلوی چشم عموم داره با آبروی دیگران بازی میکنه. مگه دین ما نمیگه ایرادات و گناه سایر افراد رو درگوشی و مخفیانه بهش بگیم؟ آیا گشت ارشاد مخالف این اصل نیست؟ پس راحت بگم که ما بد بودیم که دخترانمان بی حجاب شدن. اول از همه، تقصیر گردن بعضی از ما بچه هیئتی هاست

 • سلام به شما دوست عزیز. می خواهم بر حسب وظیفه نهی از منکر بکنم. اینکه حجاب خانم های بازیگر ایرانی خوب نیست یه واقعیته تلخه، اما به نظر شما با نشون دادن این عکس ها شما در گناه کردن دیگران شریک نیستید؟ آیا در فقه جایی داریم که بگه: نگاه به زن نامحرم برای نشون دادن وضع حجاب اشکالی نداره؟ هرچقدر حجاب جامعه بد باشه ولی ما اجازه نداریم اشاعه منکر کنیم. با تشکر

  • نویسنده

   با سلام به شما هموطن گرامی و تشکر بابت تذکر و دقت نظری که داشتید، حقیقتا ما هم به اندازه ی شما از این موضوع ناراحتیم و رنج می بریم اما گاهی برای نشان دادن زشتی یک عمل و اثبات آن به دیگران مجبوریم قسمتی از آن زشتی را که البته حساب شده و بازبینی شده باشد، منتشر کنیم وگرنه معاندان خواهند گفت بدون مدرک صحبت کرده اید. همچنین ما فقط عکس هایی که مربوط به بی حجابی و بد حجابی موی سر و آرایش غلیظ این افراد است منتشر کرده ایم وگرنه عکس هایی وجود دارند که…!!! ضمنا این عکس ها در اینترنت و صفحات عمومی بازیگران برای بازدید عموم وجود داردند و اینطور نیست که ما برای اولین بار و مانند یک مرجع آنها را منتشر کرده باشیم. باهمه این موارد حرف شما منطقی و صحیح است اما چه کنیم که برای اثبات سخن نیاز به مدرک داریم. باید توجه داشت که این افراد با میل و اراده ی خود این تصاویر را در فضای مجازی منتشر کرده اند. و در باره ی پرده پوشی نکردن برای افراد بی حیا و بی حجابی که خود بر طبل رسوایی می زنند، فرمانروای ملک سخن سعدی شیرازی در بوستان، باب هفتم در عالم تربیت، اینگونه آورده است:

   سه کس را شنیدم که غیبت رواست*******وز این درگذشتی چهارم خطاست

   یکی پادشاهی ملامت پسند************کز او بر دل خلق بینی گزند

   حلال است از او نقل کردن خبر***********مگر خلق باشند از او بر حذر

   دوم پرده بر بی حیائی متن*************که خود می‌درد پرده بر خویشتن

   ز حوضش مدار ای برادر نگاه************که او می‌درافتد به گردن به چاه

   سوم کژ ترازوی ناراست خوی*******ز فعل بدش هرچه دانی بگوی

 • دوست عزیز،درباره بیحجابی درست فرمودید.چون همین زنان قراره مثلا بشن الگوی جامعه ما. چون طرفدار زیاد دارن.اابته اکثر هالیوودی ها هم اینجوری ارایش نمیکنن.در اروپا اکثرا یا ارایش نمیکنن یا بسیار ملایمه.هرچی هست  ار فقر فرهنگی ماست. اما وظیفه خودم دونستم تا یه سری انتقادهایی از شما بکنم.یکی اینکه گفتید تلگرام، صهیونیستی هستش. لطفا درباره چیزیکه مطمین نیستید اینقدر راحت نظری ننویسید. شبکه پیام رسان تلگرام، برای کشور روسیه هستش نه اسراییل. و اینکه درون این شبکه کانالهای ضد دینی و فحشا رویت میشه منکرش نیستم. میتونید فیلترشون بکنید. نه اینکه تیشه به ریشه بزنید.قرار نیست هرجیزی رو سریع فیلتر بکنیم.یا بگیم خوب نیست. اول بیاییم روش استفاده صحیح رو اموزش بدیم. شما از چاقو چه استفاده ای میکنید؟ همون چاقو روش استفادش میتونه خطرناک باشه. اما چون با چاقو میشه ادم کشت،  ایا باید بیایم استفاده از چاقو رو ممنوع بکنیم؟ خیر. بلکه باید روش درست استفاده کردنش رو یاد بگیریم. شبکه های اجتماعی هم همینه. متاسفانه اکثر جوانهای ما، استفاده نامناسب میکنن. و این حقیقت تلخیه. بیایم درباره همه چی درست رفتار بکنیم. و درست تصمیم بگیریم.چون  تصمیم اشتباه گرفتن و اجرا کردن ان، فقط کینه بیشتری رو در دل جوونها ایجاد میکنه. و همه چی رو بدتر میکنه. عاقلانه تصمیم بگیرم و عاقلانه عمل کنیم. یا علی مدد.

 • سلام….اینک بازیگران در جامعه شیعی حجاب اسلامی رو رعایتنمیکنن باعث افسوسه…اما باید  ازادی اندیشه وجود داشته باشه و به ایه (( در دین اکراه و اجبار نیست )) نیز توجه کرد..شما هم دیواری کوتاه تر از اینا پیدا نکردین ?!?!

  • سلام دوست عزیز!
   بحث آزادی اندیشه با مورد مطرح شده کاملا مجزاست.
   اینکه توی این مطلب تاکید شده روی بازیگر ها به خاطر اینکه جامعه ما طوری پیش رفته که این طیف اشخاص تاحد زیادی الگوی رفتاری عده ای از مردم شدن.

 • واقعا متاسفم اینا دیگه شرف رو خوردن حیا رو قی کردن وزارت ارشاد پس چرا کاری نمیکنه با این بدحجابی بازیگرا ک مثلا الگوی مردم هستن  

 • حجاب داشتن واقعا لیاقت و ظرفیت بالایی میخواد که اینا هنوز بهش نرسیدن(بدون سرزنش میگم چون جدا موضوع پیچیده ای هست)زمانی که برای خودت ارزش قائل شدی,تازه معنی درست حجابو میتونی درک کنی ,معنیش اینه که””من اجازه نمیدم منو به عنوان یک انسان تا حد یه ابزاری که خودت دوست داری بازیش بدی و خالی از ارزشه,پایین بیاری””چون من برای خودم تصمیم گیرنده ام نه تو و دیگران برای من,من اون مصونیتی رو انتخاب میکنم که خدای من به من ودیعه سپرده, نه اون موجود فاقد ارزشی رو که تو میخوای منو بهش وادار کنی ,و درک این مطلب ساده اصلا  آسون نیست…………

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide