تعداد بازدید این مطلب : 583

آخرین نظرات برگزاری مسابقه در مساجد و روستاهای کاشمر

در ادامه حماسه بزرگ رویین دژ و برگزاری مسابقه های گوناگون توسط دبیرخانه دائمی مسابقه ویین دژ که پس از آزمون حضوری ۶۰۰۰ نفری که تابستان امسال در شهرستان های کاشمر، خلیل آباد و بردسکن انجام شد، بلافاصله بصورت جزیره ای و حتی خودجوش در بسیاری از شهرها و مدارس و دانشگاه های کشور برگزار شد و هم اکنون نیز درحال گسترش است. در این پست میتوانید نظرات شرکت کنندگان مسابقه در روستاهای فدافن، مغان، میرآباد و مسجد خاتم الانبیاء کاشمر را مشاهده کنید:

روستای فدافن:

سوال ۱ – از خواندن مقاله ی رویین دژ چه تاثیراتی پذیرفته اید؟

*جالب و آموزنده بود برای اولین بار که در مورد مساله حجاب چنین مقاله جالب و کاملی مطالعه کردم.

* مقاله عالی بود چون خودم فرزند دختر و پسر دارم و فکرم این بود که آنها را مثل جوانان حالایی آزاد بگذارم و با خواندن این مقاله نتیجه گرفتم که حد و مرزی برای آنها قرار بدهم و معنی آزادی برای آنها توضیح بدهم امیدوارم که همه بخوتنند و در تربیت فرزندانشان به کار بگیرند.

*۳۰صفحه اول خیلی مطالب خودمانی و جالب توجهی داشت و چشم و گوش آدم را باز می کرد ولی بقیه مطالب هم خوب بود فقط بسیار تکرار شده بود و جذابیت مطالب اول را نداشت و بیشتر به نظریه ها پرداخته بود.و بار مطالب کم و کسالت آور بود.

* بسیار تاثیرات مثبتی در زندگی من داشت به خصوص در مورد پوشیدن جوراب.

* فهمیدم که حجاب داشتن مایه ی غفت و سربلندی زن است.

* اینکه مقاله نظرم را در نسبت به حجاب و عفاف بیشتر جلب کرد و من دخترم را از کلاس اول چادری کردم و به پسرم هم برای وارد شدن به این گروه های احتماعی تذکراتی دادم و راهنمای های بجا و به موقع کردم.

* من خیلی خوشحال که در این مسابقه شرکت کردم چون بیشتر چیزهایی که درموردشان اطلاع نداشتم را فهمیدم مخصوصا در مورد حجاب و چادر.امیدوارم مسولین این مسابقات همیشه پایدار باشند.

* بسیار در من تاثیر گذاشت و بسیار عالی است در اخلاق و رفتار و ازدواج موفق و بهترین ازدواج در این ها تاثیر گذار بود.

– فهمیدم که بایبد حجاب را کامل کنیم و اجازره ندهیم هر مرد هرزه و چشم چران به ناموس ما چشم طمع بورزد و خودمان باید بیشتر مواظب رفتارمان باشیم و از بعضی چیزها غافل نشویم تا ازمان سوءاستفاده نشود.

– منظور از رویین دژ نشان مخی دهد چه جوری با خانواده رفتار کنی. من از رویین دژ فهمیدم چه جوری با همسرم رفتار کنم با کسی رفتار خوبی داشته باشم و واقعا رویین دژ روی من و تویب زندگیم تاثیر گذاشت. فهمیبدم بد با نامحرم صحبت کنم و واقعا اگر سوالی داشتم از مشاور بپرسم.

– با این مقاله و خواندن آن باعث شد اگر در حجابم کمی بی دقتی می کردم آن را رعایت کنم چون باعث خشنودی امام زمان می شود.

– چشم و گوشم بیشتر باز شده و حجاب را بیشتر رعایت می کنم.

– من دختر ۵ ساله ای دارم که زیاد علاقه ای به نذداشتم که حجاب داشته باشد با خودم می گفتم راحت باش آزاد باشد اما از زمانی که این مقاله را خواندم دیگه دوست ندارم مشوق اون در حجاب نداشتن باشم و دوس دارم از همین الان چادر سرش کنم و روسری بپوشه و دارم به داشتن روسری و حریم محرم و نامحرم عادتش می دهم.

– من با خواندن این مقاله به خودکم افتخار می کنم که عفاف و حجاب خود را حفظ کرده ام و از خداوند میخواهم ئکه همیشه این قدرت را به من بدهد.

– مقاله ی تاثیر گذاری است اما به شرط آنکه واقعا اون کسی که می خونه به اون عمل کنه و من تمام مطالب مقالاه را قبلا خوانده بودم و اعتقاد دارم و اعتقاد داشتن کافی نیست باید همه عمل کنند.

– نکات مثبت و مهم زیادی داشت و در عین حال هم نکات  ریز جدید هم داشت.اهمیت عفاف و حجاب را بیشتر آگاه شدم.

– زنها نباید جوراب رنگ پا بپوشن و خیلی تاثیراتی برای من و خانواده ام داشته است.

– بر من خیلی تاثیر گذاشت. در رابطه با حجاب و عفاف خیلی به من تاثیر گذاشت.

– تاثیر زیادی دارد بر روی انسان.هم از لحاظ حجاب یعنی چادر پوشیدن و هم از نظر فکری که انسان باید حجاب فکری هم داشته باشد و این خیلی مهم است.

– چادری بودم، هستم و خواهم بود و به چادری بودنم می بالم و هیچگاه خودم را بی کلاس فرض نکرده ام و الان با خواندن این مقاله بیشتر و بهتر به چادرم و حجابم می نازم و دخترم را انشالله همین طور تربیت می کنم.

– که چادر سرم کنم.به نامحرم نگاه نکنم. از همین کودکی یاد بگیرم که وارد دنیای مجازی نشوم.

– از نظر این که در بین مردم توضیح می دهم و از سخنان امامان و معنای قرآن کسانی که سواد ندارند را باخبر می کنم و امر به معروف و نهی از منکر می کنم.

– در زندگی خودم تحولاتی ایجاد شد و حجابم از این که بود بیشتر شد.

– من واقعا بهترین چیزی بود که خواندم و الان معنی دله من پاکه رو فهمیدم.

– تاثیراتی از قبیل:بالا بردن میزان اطلاعات در مورد دلایل بد حجابی و طلاق و چگونگی مبارزه و جلوگیری از آن از طریق شیوه تربیت و آموزش به فرزندان.

– معنی اصلی حجاب را فهمیدم و متوجه شدم عفغاف و حجاب نه تنها یکی از قوانین اسلام است بلکه از خودمان هم در مقابل هر گونه خطری محافظت می کند.

– درباره حجاب و کارهای خوب چیزهایی یاد گرفتم.

– واقعا تاثیر پذیر بوده است از اول چادر داشته ام و الان خیلی  بهتر دوست دارم آن را مانند دژ رویین حفظ می کنم و ارزش آن را بیشتر می دانم و در تربیبت فرزندانم موفق ترم.

– واقعا برای جوانان خیلی مفید است متشکریم و برای هر گروه سنی مفید و پرفایده بود.

سوال ۲ – نظر شما درمورد برگزاری چنین مسابقاتی در مساجد، مدارس و دانشگاه ها چیست؟

-بسیار عالی است.

– خوب است چون بسیار مسابقه ی آموزنده ای است.

– خیلی خوب است امیدوارم استمرار داشته باشد.

– به عنوان مسابقه بسیار عالی است چون هدف خوبی از برگزاری این مقاله دارند چون بهانه ی خوبی برای مطالعه این مقاله برای ما شد.

– خوب است. اجرتان با صاحب الزمان.

– بسیار لازم است.

– بسیار خوب و مفید واقع می شود.

– بسیاربسیار عالیست و هنوزم از این مسابقات برگزار شود چون بیشتر مردم نمی دانند از این روابط کثیف و شبکه های اجتماعی.

– به نظرم چنین مسابقاتی واقعا برگزاریشون واجبه. هم برای بزرگسالان و هم برای کوچیکتر ها تا بفهمن واقعا برای چی باد حجاب داشته باشند و دلیل چادر سرکردشون چیه.

– خیلی عالی است.باعث می شود با خواندن و شرکت در این مسابقات به فهم و دانایی شان اضافه شود و باعث فعالیت بیشتر مساجد و دانشگاه ها و… بشود.

– باید بیشتر شود تا مردم آگاهی بیشتری بدست اورند و ذهن مردم باز می شود و بعضی کار ها که نباید انجام دهیم کاملا آگاه شوند. امیدوارم رویین دژ ۲و۳ بعد ها بیاید تا ما بیشتر روشن شویم.

– خیلی عالی است.

– هر چه بیشتر شود بهتر است.

– عالی است.

– به نظر من برگزاری چنین مسابقاتی در این مکان ها بسیار عالی است چون باعث می شود همه نسبت به عفاف و حجاب با دید واقع تری نگاه کنند.

– خوب است و امیدوارم برای جوانان تاثیر گذار باشد.

– خیلی عالی است. باعث می شود کسانی که اهل مطالعه نیستند حداقل یک مقاله مطلعه نموده چون این مقاله بسیار آسان و روان و قابل فهم برای تمامی سنین است. و اثرات مخرب فضاهای مجازی و ماهواره را بیشتر اشکار می کند.

– خیلی خوب است و باعث می شود دست به دست هم دهیم و کمک کنیم تا این بد حجابی ها را از بین برود.

– خیلی خوب است.

-فکر بسیار خوبی است. برگزاری چنین مسابقاتی به خصوص در مدارس و دانشگاه ها بسیار عالی است و تاثیر گذار.

– بسیار عالی و تاثیر گذار خواهد بود. چون خیلی ها با آثار عفاف و حجاب آشنا نیستند و با برگزاری این مسابقه به حقیقت اسلام و حجاب پی می برند.

– نظر خوبی است زیرا مردم درباره ی دین اسلام چیزهای زیادی یاد می گیرند.

– خیلی خوب است وتاثیر مفیدی روی مردم می گذارد و دانش آموزان و دانشگاهی ها را از فساد باز می دارد و کسانی که حجاب را رعایت نمی کردند حالا رعایت می کنند و روی جامعه ی یاینده اثر فراوانی می گذارد.

– عالی است.

– عالی است واز همه ی شما بسیار سپاس گذارم.

– خیلی خوب و مفید است شاید از این طریق اطلاعات و سطح علمی در این مورد بالا برده شود و موجب جلوگیری مواردی مثل طلاق و غیره باشد.

– عالی است.این مسابقه مردم را از خطراتی که انها را تهدید می کند آگاه می کند دین استوار و جامعه از هلاکت دور می شود.

– هر چه بیشتر این مسابقات برگزار شود ما بیشتر به حجاب و اینا عشق می ورزیم.

– خیلی عالی است. امیدوارم که از قبیل این گونه مسابقات بیشتر شود.

– واقعاغ این کار سال یک بار واجب است.

– طرح بسیار خوبی است و کمک می کند که خانواده ها بیشتر سطح آگاهی خود را بالا ببرند.

– برگزاری چنین مسابقاتی می تواند تاثیر زیادی بر افراد بگذارد و چیزی کا تا کنون به آن اعتقاد نداشته اند معتقد می شوند البته اگر ایمان آنها سست نبوده باشد و خانواده در ارسال عقاید دینی و احکام الهی کوتاهی نکرده باشند.

– خیلی خوب است. باعث می شود آگاهی مردم جامعه از فریب های دشمن می شود و اینکه هیچ دینی مثل اسلام و هیچ کتابی مثل قرآن نمی تواند راهگشای مردم باشد چقذدر خوب است اگر مردم با معانی و مفهعوم قرآن بیشتر آشنا شوند و از آنها را در زندگی به کار ببرند.

– بسیار عالی است چون جوانان و نوجوانان به خواندن چنین مقاله ای احتیاج دارند.

– خیلی عالی است مردم با این مسایل آشنا می شوند. چون در کتاب های درسی این چنین مطالبی را به مردم نمی گوید.

– خوب است.

– خیلی خوب است و باعث بالا رفتن اطلاعات مردم می شود.

روستای مغان:

سوال ۱:  از خواندن مقاله ی رویین دژ چه تاثیراتی پذیرفتید؟
 • نفر اول:تاثیر بسیار عالی داشت.چشم انسان با خواندن این مقاله بهتر به این دنیا باز می شود.
 • نفر دوم:من با این مقاله فقط احساس همدردی کردم.چون جامعه خیلی منفیه.
 • نفر سوم:موثر بود سعی میکنم در زندگی ام انجامشان دهم
 • نفر چهارم:مقاله ی بسیار عالی بود و در بسیاری موارد حرف دل خود من هم بود و تصمیم گرفتم در خصوص این مقاله اطلاع رسانی کنم به همه دوستانم.
 • نفر پنجم:خیلی تاثیر پذیر است. امید وارم در زندگی هم به کار به گیریم.
 • نفر شیشم:خیلی عالی بود چون که من در سن جوانی هستم و آن ها تاثیر زیادی داشت و سعی به ان کردم که از این به بعد با قران و اهل بیت بیشتر اهمیت دهم.
 • نفر هفتم:بیشتر به بچه ها و شوهرم توجه کنم و مواظب رفت و آمدها و سرگرمی های فرزندانم باشم.
 • نفر هشتم:پس باید خانواده را محترم شمرد.و از ان به خوبی محافظت کرد.
 • نفر نهم:روی حجابم تاثیر زیادی داشت.
 • نفر دهم:خواندن این مقاله باعث شد که بفهمیم چه مسائلی در جوامع بیرامون ما می گذرد
 • نفر یازدهم: من باخواندن این مقاله بیشتر به حجاب و اعتقاداتم پایبند شدم و روی حجاب و دیگر اعتقادات تائثیر گذاشته و باعث شد نسبت به مسائل قران اگهی پیدا کنم.
 • نفر دوازدهم: با تشکر فراوان هرچه بگویم بازم کم است من عاشق چادر شدم و از خدا ممنونم که من را با رویین دژ اشنا کرد. خدایا شکرت.
 • نفر سیزدهم:تائثیر زیادی روی جوانان ما دارد و باعث میشود تا حجاب و عفاف خود را حفظ کنند.
 • نفر چهاردهم:بسیار عالی بود.
 • نفر پانزدهم:با سلام و خسته نباشید مسلما تاثیر مثبتی داشت و لذت ان در عمل بسیار بهتر خواهد بود.
 • نفر شانزدهم:من تا قبل مطالعه ی این مقاله حجاب داشتم اما بعد از خواندن ان بیشتر به داشتن حجاب تشویق شدم به خصوص قسمتی که مربوط به جوراب بود من واقعا نمی دانستم که یک همچین موضوعی مهمی است.
 • نفر هفدهم:خیلی عالی بود ممنون از زحمت شما.
 • نفر هجدهم:بسیار مقاله ای زیبا است اما از خواندن ان بسیار ناراحت و وحشت زده شدم برای فرزندانم که درست تربیت کردم بسیار ناراحت شدم ولی به گفته ی این کتاب به قران پناه میبرم.
 • نفر نونزدهم:تاثیرات مثبتی روی همه ی خوانندگان گذاشته.ممنون از برگزاری چنین مسابقاتی.
 • نفر بیستم:تاثیر مثبت داشت معمولا در حجاب من.
 • نفر بیست و یکم:خیلی عالی بود.
 • نفر بیست و دوم:تاثیرات خوبی داشت.
سوال۲:  نظر شما در مورد برگزاری چنین مسابقاتی در مساجد و مدارس و دانشگاه ها چیست؟
 • نفر اول: بسیار عالی است و باید در همه جا برگزار شود.
 • نفر دوم:خیلی خوب است خصوصا در دانشگاه ها.
 • نفر سوم:روش خوبی است باعث میشود بیشتر خوانده شود.
 • نفر چهارم:اگر طوری باشد که با توجه به سطح سواد دانش اموزان باشد بهتر است تا از سنین پایین ان را بخوانند.
 • نفر پنجم:خیلی عالی است اگر انجام گیرد خیلی بهتر است.
 • نفر ششم:نظر من مثبت است چون من سه تا دختر دارم و امید وارم که این گونه مسابقات روی دختر هایم تاثیر داشته باشد.
 • نفر هفتم:در مورد اگاهی مردم نقش به سزایی دارد.
 • نفر هشتم :برای حجابشان خوب است بلخص دختران.
 • نفر نهم:بسیار عالی و خوب است به شرطی که تداوم داشته باشد.
 • نفر دهم:خیلی عالی است.
 • نفر یازدهم:عالی است.
 • نفر دوازدهم:خوب است.
 • نفر سیزدهم:واقعا عالیه امید وارم دوباره برگزار شود.
 • نفر چهاردهم:اشنایی انها با چنین موضوعاتی بیشتر می شود.
 • نفر پانزدهم:صد درصد تاثیر گزار است.
 • نفر شانزدهم:راستش را بخواهید من اولین باری بود که در این مسابقه شرکت کردم مسابقه ی خیلی خیلی خوبی بود اگر چنین مسابقاتی باشد دوباره هم شرکت خواهم کرد فکر بسیار خوبی است اگر ان را ادامه دهند.
 • نفر هفدهم:بله بسیار عالیست و انتشار ان در مدارس راهنمایی و دبیرستان و دانشگاه عالیست.
 • نفر هجدهم:بسیار عالی است.
 • نونزدهم:باعث میشود که هر فرد اگهی به خود بیاید و فکر و افکارشان را عوض کنند و دوستانشان را نیز تشویق به این مسابقه کنند.
 • نفر بیستم:به نظر من که باید در مدارس و دانسگاه ها برگزار شود.
 • نفر بیست و یکم:بسیار عالی است.
 • نفر بیست و دوم:خیلی خوب است دختران و پسران زیادی در این مسابقات شرکت کنند و انشاءالله به ان عمل کنند.
 • نفر بیست و سوم:بسیار عالی است.
 • نفر بیست و چهارم:عالی است.
 • نفر بیس و پنجم:به نظر من خیلی خوب است.

روستای میرآباد:

سوال ۱ – از خواندن مقاله رویین دژ چه تاثیراتی پذیرفته اید؟

-با بسیاری از مسایلی که نمی دانستم و فکر می کردم گناه نیست به آنها پی بردم و سعی می کنم که آن را  در زندگی و مخصوصا فرزندم به کار بندم تا فرزند صالحی به جامعه تحولی دهم.

– بسیار مقاله زیبا و روانی بود و من بعد از خواندن این مقاله به حجاب خود افتخار می کنم و سعی می کنم تا جایی که می توانم حریم بین محرم و نامحرم را رعایت کنم.

– مثل اینکه رایحه خوشبو و بی حجابی را جلوی نا محرم کنار بگذارم و ماهواره را جمع کنم. عالی بود تاثیرش روی من.

– تاثیری که گرفتیم این است که ماهواره بدترین چیز است که متاسفانه در بیشتر خانه ها است.

– تاثیر خیلی زیاد زیرا از لحاظ اینکه چادر نقش مهمی در عفاف زن دارد من به داشتن چادر زیادی می کنم و اینکه زن باید عفیف باشد شخصیت خود را ازدست ندهد و به دشمنان اجازه ندهد که ما را نابود کنند

– تاثیراتی بسیار عالی.

– از خیلی چیزهایی که اصلا آگاهی نداشتم که گناه است آگاهی کامل را بدست آوردم و خیلی چیزها که اصلا فکر نمی کردم حرام باشد یا گناهی داشته باشد مطلع شدم.

–  بسیار آموزنده بود ذرمورد صحیح تربیت کردن فرزندان که چگونه با آنان رفتار کنیم در مورد ازدواج آن ما با چه سطح و گروهی ازدواج کنیم.

– من به خیلی از رفتار های غلطی که در مورد با نامحرم را اشتباه نمی دانستم را پی بردم که بسیار اشتباه است.

– دوری کردن از شبکه های اجتماعی، تلگرام و ماهواره…

– به اینکه چادر ما نشان حجاب و عفاف است افتخار می کنم.

– پذیرفتم غرب گرایان چه نقشه هایی برای عفت زنان و مردان مسلمان کشیده اند خودم خیلی حجابم را از وقتی مقاله را خواندم دوست دارم و تا وقتی زنده ام حفظ می کنم.

– یاد گرفتیم عفاف و حجاب را رعایت کنیم و به دستورات دینی عمل کنیم و با نامحرم بیشتر از ۵ کلمه صحبت نکنیم و و وقتی به جایی که شلوغ و نامحرم زیاد است می رویم یا با یک مرد محرم یا با یک مرد زن دار راهی شویم.

– قبل از خواندن این مقاله من حجاب داشتم ولی با خواندن این مقاله باعث شد ایمان من به داشتن حجاب افزایش پیدا کند و برای همیشه حجابم را رعایت کنم.

– اینکه ماهواره چه چیز بدی است و نباید شبکه های ماهواره ای را نگاه کنیم.

– حجاب خود را رعایت کنم.

– که من از این به بعد با حجاب و با ایمان شوم.

–  تاثیر گرفتم که حجابم را رعایت کنم و جلوی نامحرمان پوشیده باشم.

سوال ۲ – نظر شما درمورد برگزاری چنین مسابقاتی در مساجد، مدارس و دانشگاه ها چیست؟

-بسیار خوب است و می تواند تاثیرات فراوانی بگذارد و جوانان و نوجوانان ما بی اطلاع ما را آگاه کند و جلوی ازهم پاشیدگی بسیاری از خانواده ها را بگیریم.

– عملی بسیار پسندیده و خداپسندانه ای است. چون جوانان ما در دوره ی آخر الزمان بسیار مورد تهاجم فرهنگی هستند. با آگاه کردن آنها هم به جامعه خود راه راست هدایت کردیم وهم قدمی برای تعجیل در فرج آقا امان زمان (عج)برداشته ایم. اجر همه دست اندرکاران این مقاله و مسابقه با خود آقا امام زمان (عج).

– خیلی خوب است حتی یک تاثیر کوچک هم خوب است.

– عالی است.

– خیلی عالی است واقعا خوشحالم که مقاله را خواندم از لحاظ مفهومی چیزهای زیادی فهمیدم.

– بسیار خوب و عالی است.

– به نظرم بهترین کا انسانی است که می توانیم در حق جوانان جاهل و نادان بکنیم و همه مردم را آگاه کنیم است به ویژه مادران و پدران امروزی.

– بسیار عالی است.

– بسیار خوب است مخصوصا برای دختران و پسران جوان.

– به نظر من خیلی به دانش جوانان کمک می کند الخصوص در مورد حجاب و رفتار زنان و مردان نامحرم در محل کار و دانشگاه بسیار مفید است.

– روی آوردن جوانان به سمت احکام دین.

– بسیار عالی و خوب است که برای جوانان و نوجوانان بسیار تکرار شود.

– خیلی خوب است چون جوانان و مردمی که از این مطلب آگاهی ندارند آگاه می شوند و به سوی گناه نمی روند.

– بسیار خوب است.

– بسیار خوب است ونکات بسیار پند آموزی دارد.

– خیلی خیلی خوب است.

– آگاه کردن جوانان از بی حجابی و غرق شدن در نیای مجازی.

– عالی است.

– خوب است.خوب است وهمه جا بهتر مساجد است.

مسجد خاتم الانبیاء:

سوال ۱:از خواندن مقاله ی رویین دژ چه تاثیراتی پذیرفتید؟
 • نفراول:اطلاعات و اگهی من در رابطه با تربیت فرزندانم بیشتر شد.
 • نفر دوم:با مسائل زیادی درباره حجاب که به طور کامل مطلع نبودیم اشنا شدیم و این مقاله اگاهی زیادی به ما داد تا در زندگی خود و فرزندانمان به کار ببریم.
 • نفر سوم:دارای تاثیرات مثبت و خوبی است.
 • نفر چهارم:اگهی بیشتر از وضعیت جامعه ی حجابم بیشتر شدم.
 • نفر پنجم:بسیار خوب بود.
 • نفر ششم:بسیار عالی و خوب بود.
 • نفر هفتم:عزم خود را جزم کردم تا کاستی های حجاب و رفتار خود را بر طرف کنم و برخی اطلاعات مورد نیاز خودم را با دلایل مستند قرانی پیدا کردم.
 • نفر هشتم:واقعا روی حجابم تاثیر گذاشت و این مقاله را به معلمین و افراد زیادی گفتم که حتما بخوانند و در سر کلاس برای دختران چکیده اش را بگویند.
 • نفر نهم:بسیار عالی بود زمینه ای فراهم شد تا اطلاعات گذشته زنده شود.
 • نفر دهم:من واقعا از این مقاله خوشم امد با این که یک روز وقت داشتم برای مطاله اش ولی با جان و دل خواندم.
 • نفر یازدهم:حتی برای ما که به قول خودمان احتیاج به مطالعه در مورد حجاب نداریم باز هم سود مند بود.
 • نفردوازدهم:این مقاله بسیار تاثیر پذیر است و به معلومات من افزود و میتوانم در مواجهه با دیگران به خوبی به سوالاتشان پاسخ دهم.
 • نفر سیزدهم:بسیاری از نقاط منفی که درون ادم باعث گمراه تر شدن آن میشود کاسته میشود و همچنین به معلومات دینی ان هم افزوده میشود در خودم که تاثیر گذار بود.
 • نفر چهاردهم:پیروی از امامان و قران و پیامبران و عاقبت اندیشی کاهش گذراندن وقت در پای نشستن نت.
سوال۲:نظر شما در مورد برگزاری چنین مسابقاتی در مساجد و مدارس و دانشگاه ها چیست؟
 • نفر اول:بسیار مفید و سازنده است. با تشکر از همه از عزیزانی که در جهت تحقق این اهداف و اجرای این برنامه ها تلاش کرده اند.
 • نفر دوم:برگزاری این چنین مسابقاتی علاوه بر اینکه فرهنگ مطالعه را گسترش داده باعث میشود که به معلومات ما در زندگی اضافه شود و انسان را بسیاری از مسائل آگاه شده و در زندگی به کار ببرند.
 • نفر سوم:بسیار عالی و مناسب است.
 • نفر چهارم:بسیار عالی است لطفا خسته نشوید و همانطور که خودتان گفته اید همچنان و حتی برای سالها کارتان را ادامه دهید.
 • نفر پنجم:خیلی خوب است.
 • نفر ششم:خیلی خوب است بالاخره در چند نفری هم اثر داشته باشد ارزشمند است.
 • نفر هفتم:با عرض خدا قوت و خسته نباشید از برگزاری این مسابقه.برگزاری این چنین مسابقاتی در مراکزی که قشر عظیم تشکیل دهنده ان ها جوان هستند مایه اگاهی و توجه عمیق به مسائل مربوط به حجاب و عفاف میشود. باشد که از این مطالب درس بگیریم و سر لوحه زندگی خود قرار دهیم.
 • نفر هشتم:عالی میباشد چون پاک ترین مکان است در مدارس و دانشگاه ها بهترین مکان برای آگاهی مخصوصا دختران میباشد که بیشترین آسیب را میبینند.
 • نفر نهم:بهتر است به صورت مستمر با جوایز ارزنده در مدارس و دانشگاه ها برگزار شود.
 • نفر دهم:بله مخصوصا در محیط دانشگاه.
 • نفر یازدهم:خوب است فقط مسابقات باید در گروه های سنی متفاوت برگزار شود.
 • نفر دوازدهم:بسیار کار خوبی است و باعث میشود تا مساجد مورد توجه بیشتری قرار بگیرد و بر فواید مساجد افزوده شود.
 • نفر سیزدهم:اگر قسمتی از امور فرهنگی مدرسه را در مساجد برگزار کنیم بسیار به نفع بچه ها میباشد و اثرات خوبی دارد.
 • نفر چهار دهم:بسیار عالی است.
 • نفر پانزدهم:بسیار خوب است چنان چه این مجالس و مباحث بیشتر شود هم فایده فردی و فرهنگی دارد که بخشی از مشکلات فردی و اجتماعی را نیز ممکن است حل کند.

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide