تعداد بازدید این مطلب : 544

کاشمربصیر و گلایه ای دوستانه از فرماندار

کاشمر بصیر: امروز روز نهم دی ماه هست روز بصیرت و میثاق امت با ولایت . روز اقتدار  امت انقلابی و همیشه در صحنه ؛ روز رسوایی فتنه گران داخلی و خارجی . مردم کاشمر همسو با امت ولایی سراسر کشور در امامزاده سید حمزه و در حمایت از ولایت گرد هم آمده اند.

امروز در ورودی امامزاده در قالب تریبون آزاد پویش مردمی «من حامی ولایت هستم» و «من فتنه و اقدامات سران فتنه را محکوم میکنم» تشکیل دادیم.

اقشار مختلف مردم و مسئولین مختلف در این پویش شرکت نمودند.

در بین تصویر برداری متوجه حضور فرماندار محترم کاشمر جناب آقای  فرهادی و هیئت همراه که عازم مراسم بودند شدیم. ضمن عرض سلام و با روی خوش از ایشان دعوت نمودیم در محل تریبون حاضر شده و با جمله «من حامی ولایت هستم» تصویر بگیرند. متاسفانه ایشان از این امر خودداری نموده و اصرار ما به نتیجه ای نرسید و در نهایت ایشان گفتند: «ما در عمل حمایت میکنیم.»

گر چه حمایت از ولایت را صرفا تصویر برداری با یک تراکت نمیدانیم, اما خودداری از این عمل نمادین جای سوال دارد, در انتهای مراسم امروز کاشمر, هنگام قرائت بیانیه بسیج دانشجویی و انتقاد به فیش های نجومی, فرماندار کاشمر و ریاست آموزش و پرورش بلند شده و قصد ترک جلسه را داشتند که با تذکر فرماندهی انتظامی کاشمر به جهت پیشگیری از تنش بعدی مجددا نشستند, امروز شاهد بودیم هیچ بنر, تراکت و پرچمی در گرامیداشت یوم الله نهم دی ماه بر نرده های فرمانداری نصب نبود, این در حالیست که چند روز پیش بنر دعوت از مردم برای حضور در  جلسه حامیان دولت تدبیر و امید با حضور معاون استاندار خراسان رضوی بر نرده های فرمانداری خودنمایی می نمود, آری تدبیر اینها اینگونه است که ارزش یک میتینگ سیاسی برای اینها از یوم الله نهم دی ماه بیشتر است.

براستی چرا عده ای از حمایت از ولایت می هراسند؟ در حین مراسم نیز ضمن تماس با معاون عمرانی فرمانداری از ایشان مجددا دعوت بعمل آوردیم چون ممکن است فرماندار محترم در بدو ورود متوجه اهمیت امر نشده اند,  میتوانند در پایان مراسم در این پویش شرکت نمایند و در صورت عدم شرکت به ناچار مسئله به اطلاع عموم مردم ولایی کاشمر خواهد رسید که متاسفانه  فرماندار محترم برای عدم حضور در این پویش از درب دیگر امامزاده خارج و بازهم در پویش مردمی شرکت ننمودند.

پس از مراسم از محل های خاص تماس های مکرر برای عدم رسانه ای شدن این مطلب گرفته شده که رسالت خبری دوستان ایجاب می کند مردم نیز در جریان امر باشند.

منتظر پاسخ حضرات آقایان خواهیم بود, گرچه هرچه  باشد توجیه خواهد بود.

منبع: www.kashmarbasir.ir

دیدگاه ها (۲۱ دیدگاه)

 1. محمد

  سلام.کسی که ایمان به اخرت داشته باشد به اندازه وسعش مسئولیت قبول میکند.پیشنهاد میکنم به این دسته از مسئولین که بعد از نماز صبح یک صفحه از قران را باز کنند و به معنیش فکر کنند تا راه وهدفشان مشخص شود.انشا…

 2. رهنورد

  میگن آبرو دادن از جون دادن سخت تر هست
  حالا این آقا با این حرکت میتونست آبرو بخره برا خودش و دولت مطبوعش
  ولی صد حیف که بعضی ها نوک بینیشون رو میبنند و آخور بینند نه آخرت بین

 3. حیدر کریمی

  جناب قریشی بزرگوار دعوت از فرماندار محترم برا شرکت در این پویش کار مطلوبیست ولی چرا شما همیشه کار های اسان را انتخاب می کنید کو بقیه مسئولین کو کسانیکه ادعای ولایت دارند ولی با زرنگ بازی از این درب ورود پیدا نکردند کو دو چهره هایی که نه خدا رو از دست می دهند نه خرما رو بلاخره شهامت فرماندار قابل تحسینه ولی کسانیکه ا از جلو دوربین هم فرار کردن و با ولایت و بی ولایت هم همیشه مسئولند را هم پیدا کنید

 4. صادقی

  سلام علیک
  عزیزی که گفتی خبر سازی
  انصافا تعصب و کنار بذارید
  عقل و کار بندازید
  اینکه با سران فتنه موضعت و روشن نکنی
  مثل این میمونه نظرتو راجع به طلحه زبیر نگی برا منافع مادی

 5. ناظر

  با سلام.
  رفتار بسیار عجیبی بوده که امیدواریم اصلاح بشه.این رفتارها حتی توسط بزرگانشون در دولت هم تایید نمیشه.رییس جمهور هم حداقل حتی یه موضع گیری کلامی وکلی درباره ۹ دی داشتند و امیدوارم خود دولت با ایشون برخورد مناسب رو داشته باشه تا حداقل وجهه اعتدالی شون بیشتر ضربه نخوره…

 6. ناشناس

  خداوند به مسئولان ما هم بصیرت عنایت فرماید

 7. سرباز

  با درایت مردم عمر دولتشان عمر برف خواهد بود . آفتاب خواهد آمد و طومار آنها را در هم خواهد پیچید اگر من و شما با هم ما شویم و با بصیرت به این وطن فروشان بی … ترسوها و پشیمانان از گذشته خود درسی بدهیم که مانند ۹ دی ماندگار شود .

 8. یک انقلابی

  سران فتنه و کسانی که از آنها همایت میکنند باید محاکمه شوند
  مرگ بر فتنه گر
  مرگ بر منافق
  مرگ بر ضد ولایت فقیه

 9. حامی ۹ دی

  وای بر ما
  وای برمردم ما
  که چنین مسئولینی را در این دولت تدبیر و امید تحمل نموده ایم .
  – مسئولینی که از همان اول وعده ۱۰۰ روزه شان تبدیل به ابدو صد رو شده
  – مسئولینی که با ادعای شعار “در این هوای ناب دیگر نفسی تازه کنیم ” دیگر جایی برای نفس کشیدن نگذاشته اند .
  – مسئولینی به جای حمایت از ولایت و کلام ایشان خود را از ایشان جدا نموده و برنامه های خود را دنبال می نمایند .
  – مسئولینی که به جای اصلاح طلبی جامعه ابتدا باید به فکر اصلاح افکار خود و مشی غیر انقلابی خود باشند.
  – مسئولینی که .. . . . .
  افسوس

 10. عوام با بصیرت

  خواص بی بصیرت، مایه ی ننگ ملت

 11. اشنا

  لعنت به شما که دنبال متهم کردن دیگران و فتنه خواندن دیگران هستید

 12. کاشمری با بصیرت

  مسئول شورای هماهنگی شهرستان آقای مجیدی هم مقصر است .اجازه نمی داد بیانیه دانشجویی را بخوانند وبا تشر فرمانده سپاه علیرغم میل باطنی اش مجبور به پذیرفتن شد. وقتی شورای هماهنگی ضعیف باشد فرماندار جای خود دارد

 13. کافی

  با سلام اگر فرماندار در دولت اعتدال وامید است نباید از تریبون آزاد بترسن

 14. سجاد

  مرگ بر فتنه گر

 15. شیعه منتظر

  با سلام .از خداوند میخواهیم این آقایان و به اصطلاح خواص را بصیرت بیشتر عنایت فرماید.پیامبر گرامی اسلام می‌فرمایند: «لا تَکرِهُوا الفِتنَهَ فِی آخِرالزَّمانِ فَاِنَّها تُبیرُ المُنافِقِین»، در آخرالزمان از فتنه بدتان نیاید، فتنه منافقین را نابود می‌کند.
  کسانی‌که به‌عنوان بسیجی نه با اسلحه، با سلاح سرد و نهایتاً باتوم که از خودشان دفاع کنند و مقابل این شورشی‌ها و منافقین که قاطی اصحاب فتنه شده بودند ایستادند و کتک خوردند بقیه کتک‌های خود را از داعشی‌ها در سوریه خوردند. آنهایی که وقتی منافقین و اهالی فتنه نتوانستند بکشند داعشی‌ها آنها را کشتند. یاد آنها را باید گرامی داشت که جای آنها در پاسداشت ۹ دی خالی است. چه بصیرتی داشتند که جبهه خود را تشخیص داده بودند و با فتنه‌گر در اینجا و سوریه مبارزه کردند. (استاد پناهیان)
  جناب فرماندار بترس از روزی که شرمنده شهدا شوی………

 16. حسن حسنی

  افتخار میکنم به فرماندارمون که نیومده شناخته آدم ها رو همین آقای قرشی اگه باز روشون بدی کل شهر به گند میکشه هنوز رفتارش یاد جوانان کاشمری هست متاسف هستم برای شما که بجای خبرنگاری خبرسازی میکنی برای منافعت و اسم خبرنگاران رو خدشه دار میکنیو

  • سید

   سلام جناب حسنی اگرامثال اینان نباشند خداداندکه بعضی از مسولین چه اشتباهاتی انجام بدهند به جای تهمت زدن کمی اندیشه کن خودت برادرقضاوت کن ببین گندروآقای فریشی زده یافتنه گران وآشوبگران۸۸؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا اصلاح طلبان دوروغین ؟؟؟؟؟؟

  • علی

   جناب آقای حسنی
   تا جایی که ما در خاطرمون هست آقای قرشی یکی از فعالین عرصه مبارزه با ارذل و اوباش و مزاحمین خیابانی و هتاکین به ناموس ما در کاشمر بوده اند و خدمات بسیاری در این زمینه داشته و بسیاری از کسانی که ایشان با آنها برخورد جدی کرده اند از ایشان نارحتند و بغض به دل دارند . حال نمیدانم ایشان با شما یا اطرافیان شما برخورد داشته اند که اینقدر ناراحتید ؟؟؟!!!. اکنون نیز خلا حضور ایشان در سطح جامعه احساس می شود . بلی بر خورد با مظاهر مزاحمت و ناامنی قاطعیت میطلبد و این به مذاق خیلی ها خوش نمی آید . کمی منصف باشیم.

 17. سینا

  واقعا حیف و صد حیف ک اینگونه مسئولان از صدها دشمن خطرناکتر اند
  من به عنوان یک کاشمری ازین عمل ناشایست مسئولین بسیار ناراحتم و امیدوارم ک در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری ریشه این بی ولایتی و خودسری زده شود.
  مرگ بر ضد ولایت فقیه
  مرگ بر آمریکا
  مرگ بر فتنه گر

  منبع: www.kashmarbasir.ir

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide