تعداد بازدید این مطلب : 456

آمار ثبت نام کنندگان مسابقه بزرگ روئین دژ از مرز ۴۰۰۰نفر گذشت

سید داوود هاشمی دبیر مسابقه بزرگ رویین دژ در گفت و گو با کاشمر بصیر اظهار داشت: با گذشت حدود ۲۰ روز از ثبت نام مسابقه، آمار ثبت نام کنندگان از مرز ۴۰۰۰ نفر گذشت. وی با تاکید بر اینکه اعضای جوان و نوجوان مجمع حافظان قران کریم که عموما دانش آموز، دانشجو و طلبه هستند، نقش بسزایی در پیشرفت کار داشتند و بصورت شبانه روزی در تلاش اند، اضافه کرد: به لطف خداوند کریم و عنایت حضرت ولی عصر(عج) علاوه بر تلاش خالصانه ی این جوانان و نوجوانان قرانی، محتوای مقاله، اصلی ترین عامل استقبال گسترده مردم از این مسابقه است. جامعیت و تفصیل محتوا، بیدار کنندگی، منطق مستدل و متکی به آیات قران کریم ، بیان دردهای جامعه امروز همراه با ارائه راهکارهای مفید درمان آنها، زبان گیرا و بیان بلیغ مقاله، باعث شده که نه تنها مردم عزیز از خواندن این نوشته ۷۰ صفحه ای خسته نشوند بلکه دوستان، فامیل، همسایگان و همکاران خود را به ثبت نام در مسابقه بزرگ رویین دژ، تشویق کنند. هاشمی بار دیگر از همکاری امام جمعه ی محترم کاشمر، سپاه ناحیه کاشمر، اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر ، موسسه فرهنگی ریحانه ولایت کاشمر و جبهه فکری فرهنگی انقلاب اسلامی کاشمر قدردانی کرده و افزود: در شهرستانهای خلیل آباد و بردسکن نیز ائمه محترم جمعه، سپاه ناحیه های خلیل آباد و بردسکن، موسسه فرهنگی حکمت پویان خلیل آباد و موسسه آموزش کامپیوتر جنیدی بردسکن، از یاوران عزیز ما در اجرای این پروژه عظیم فرهنگی – قرانی هستند. در شهرستان تریت حیدریه نیز در تاریخ ۲۱/۴/۹۵ یعنی روز ملی عفاف و حجاب ، در مدت کمتر از ۲۰ دقیقه بیش از دویست مقاله با همکاری سپاه ناحیه تربت حیدریه، توسط مردم خریداری شد و امیدواریم مقدمه ای برای
برگزاری این مسابقه در شهرستان تربت حیدریه و شهرستانهای دیگر باشد.
دبیر برگزاری مسابقه رویین دژ ادامه داد: به دلیل افزایش ثبت نام کنندگان ، در تلاشیم تا جوایز مسابقه را تا حد امکان افزایش دهیم و در این راستا از تمام خیرین عزیز ، خواهشمندیم ما را در این امر خیر و جهاد فرهنگی، یاری کنند و در صورت تمایل با دبیرخانه مسابقه به شماره تلفن ۵۵۲۴۸۴۴۳ تماس حاصل فرمایند.
همچنین از همه عزیزانی که به هر دلیل نمی توانند در مسابقه شرکت کنند تقاضا می کنیم با دریافت این مقاله
برای مطالعه اعضای خانواده خود، خانواده را از خطرات و حوادث ناگوار حوزه عفاف و حجاب بیمه کنند. رویین دژ، دژی رویین، مستحکم و نفوذ ناپذیر است که خانواده و جامعه را از نفوذ فرهنگی غرب و آسیب های فرهنگی در امان می دارد.

“به نقل از پایگاه خبری تحلیلی کاشمر بصیر در تاریخ ۲۸ تیرماه ۱۳۹۵”

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide