تعداد بازدید این مطلب : 1,675

فقط محض اطلاع کسانی که خیلی دوست دارند بیرون از منزل از ساپورت استفاده کنند!!!!

saport-5

فقط محض اطلاع دوستـــــانی که خیلــــی دوســـت دارند از “ســـاپورت” استفاده کنند :

.

در اکثر کشور های غربی کسانی که به شغل روسپیگـری (فاحشه گری) مشغــــول هستنـــــد از این کالا استفـــــاده می کنند.

 .

پروژه ی «حیازدایی» دشمن با سرعت ادامه دارد و ما همچنان در غار اصحاب کهف خوابیم.

چندی است که پدیده ای شوم بر پیکر زنان خودنمایی می کند که نامش «ساپورت» و یا «لِگ» (leg) است، ولی حقیقت این است که در حال حاضر تمام سایت های فروشگاهی و غیر فروشگاهی و سایت های تبلیغاتی پر شده از تبلیغات این کالاها.
البته این از خاصیت های جامعه ی آوانگارد و مدپرست است که برای ذایقه سازی و هویت بخشی به پدیده های نو و گاهاً ناساز با فضای عمومی، اقدام به نامگذاری خاص بر روی آنها می کنند. اینکه چرا و چه کسی نام «جوراب شلواری» های سابق را «ساپورت» نهاده و اصلا این نام از خارج کشور همراه با این جوراب شلواری های رنگ آمیزی شده وارد شده یا خیر، موضوع بحث ما نیست.
داستان از این قرار است که از زمستان ۱۳۹۱ برخی زنان خیابانی تهران در حرکتی کاملاً مشکوک و سیستماتیک اقدام به پوشیدن جوراب شلواری هایی نمودند که منظره ی بدن نمای از زانو به پایین این پوشش ها قدری عجیب می نمود.
متاسفانه اقدامی در برخورد با این پوشش (که عملا شلوار را از زیر مانتو حذف کرده بود) از سوی هیچکدام از مبادی مسئول صورت نگرفت.
یکی از تحلیل های محتمل نیز این بود که حساسیت فضای پیش از انتخابات ریاست جمهوری و بهانه جویی دشمن برای شیطنت رسانه ای، دلیل جدی نگرفتن این آسیب اجتماعی می توانست باشد.
بهار ۱۳۹۲ از راه رسید و چشم مردم تهران منور به کوتاه تر شدن مانتوهایی شد که زیر آن هیچ بر تن صاحبش نبود جز جوراب شلواری های سابق (که حالا نام ساپورت به خود گرفته بودند) و آرام آرام با حرکتی خزشی این ساپورت ها نه تنها آفتاب بیشتری به خود می دیدند بلکه رنگ ها و نقوش بیشتری را بر اندام باربی های تهرانی تجربه می کردند.
گاهی یک ساپورت «رنگ پا» بیننده را به اشتباه می انداخت که نکند فقط یک پیراهن بر تن فلان زن است و دیگر هیچ!
به هر روی..
پس از اعلام نتایج انتخابات خرداد ۹۲، آمار ساپورتهایی که صاحبانشان مانتوها را نیز به کناری نهاده و پیراهنی کِشی و چسبان را روی ساپورت ها برتن می کردند شیب تندی به خود گرفت. اما این روزها ساپورت های رنگارنگ در حال فتح خیابانهای تهران است.

منبع:  ساپورت-های-رنگارنگ-در-حال-فتح-خیابان-ها/http://azzahraqr.ir/main/2014/03

.

77919_56511809936_ 1455099719496926 HamMihan-201517411511107395541453146127.3934

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide