تعداد بازدید این مطلب : 1,023

حضور حافظان قرآن هرمزگان در کاشمر

امروز پنجشنبه ۹۴/۱۰/۲۴ جمعی از حافظان قرآن استان هرمزگان از جامعه الحفظ بیت الزهرا سلام الله شهرستان بشاگرد که یکی از مراکز حفظ قران کشور می باشد برای اشاعه فرهنگ قرآنی و به دعوت انجمن قرائت قرآن اباذر و مجمع حافظان قرآن کریم کاشمر در این شهرستان حضور یافته و در جلسه قرائت قرآن به میزبانی جناب آقای علیرضا اسکندری از فرهنگیان عزیز کاشمری، که در خیابان جمهوری ۳۷ برگزار شد شرکت کردند. در بین مدعوین هرمزگانی دو تن از جوانان حافظ کل قرآن کشوری حضور داشتند:

  • رئیس مؤسسه حافظ امین میرانی ۲۳ ساله لیسانس فیزیک هسته ای و حافظ کل قرآن کریم که توانسته است در ۴ ماه و نیم به فیض حفظ قرآن نائل آید.
  • حافظ محمد میرانی ۱۶ ساله حافظ کل قرآن در ۸ ماه و حافظ صحیفه سجادیه، خطبه ی قدیر، خطبه ی فدکیه در ۳ ماه

 

  • این عزیزان در شبکه قرآن و شبکه استانی اجرای برنامه داشته اند، همچنین مؤسسه جامعه الحفظ بیت الزهرا سلام الله توانسته است رتبه اول نمایشگاه بین المللی تهران در سال ۱۳۹۳ را کسب کند.

 

شایان ذکر است جناب آقای مهدی پژوهی از اساتید برجسته این مؤسسه که امروز در جلسه قرائت قرآن حضور داشتند، عضو مجمع حافظان قرآن کریم کاشمر بوده و اهل این شهرستان هستند که پس از طی دوران تحصیلات عالیه و دوره های علوم قرآنی، در راستای اهداف فرهنگی با مؤسسه جامعه الحفظ بیت الزهرا سلام الله استان هرمزگان همکاری می کنند.

2

1

 

3

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

Website Design and Development CompanyWedding Dresses Guide